Кухня

Timberk SWH МЕ1 10V

Timberk SWH МЕ1 10V Timberk SWH МЕ1 10V являє електричний водонагрівач особливої серії МЕ1, циліндричний корпус якого пофарбований у кольори торгової марки: зелений і чорний.

Такий незвичайний, яскравий дизайн робить цей корисний побутовий прилад привертає погляд деталлю інтер'єру ванної кімнати або кухні.

На внутрішню поверхню бака за технологією, розробленою компанією, нанесено два шари емалі. Таке покриття при термічних деформацій не дає мікротріщин, надійно захищаючи метал.

Плюс до всього вдосконалено і склад самої емалі. В якості компонента додані срібло і мідь — їх іони мають бактерицидні властивості. Поєднання двох дезінфікуючих елементів робить воду в баку чистіше і корисніше для здоров'я людини.

Модель SWH МЕ1 10V електричного водонагрівача Timberk ергономічна і проста в управлінні. Температуру нагріву води регулюють одним поворотом коліщатка-регулятора на передній панелі приладу. Максимальна температура нагріву води обмежена 75 °С, що оберігає від опіків.

Індикаторна лампа за формою нагадує шкалу термометра. Правда, при нагріванні ми бачимо не звичну повзе червону смужку, а зміна кольору з синього (тен вимкнений) на червоний (йде нагрівання). Як тільки досягається обрана користувачем температура, прилад переходить в режим очікування, автоматично підтримуючи її.

Працює тільки при необхідності нагрівальний блок служить довго і економить електроенергію. Збільшений шар теплоізоляції мінімізує тепловтрати водо нагрівача — вода зберігається теплою тривалий час (ефект термоса). Максимальна потужність тена моделі SWH МЕ1 10V — 2500 Вт, що дозволяє нагріти 10 л водопровідної води до 75 градусів за мінімальний час — всього 8-10 хвилин.