Кухня

Висувна кухонні тумбочка

Висувна кухонні тумбочка Кухонні тумби зазвичай мають стандартні розміри. Бувають ситуації, коли вони насилу або взагалі не вписуються в простір кухні. Готових секцій шириною менше 30 см практично не знайти.

Вихід один — виготовити щось подібне кухонних тумбі своїми руками і краще, щоб цей стелаж був на колесах.

Основний матеріал для виготовлення стелажа на роликах — ДСП товщиною 16 мм, облицьована меламіновою плівкою. Для фасаду краще використовувати фанерованную ДСП.

При визначенні розмірів фасадного щита слід врахувати необхідний зазор між підлогою і кромкою щита. При розкрої ДСП в домашніх умовах за допомогою ручної дискової пилки необхідно лінії різання обклеїти клейкою стрічкою, інакше обертається пиляльний диск порве меламінову облицювання. Всі відкриті погляду кромки обклеюють (наприклад, за допомогою гарячої праски) матеріалом кромки, що поєднується за кольором з ДСП.

З'єднання між деталями стелажа виконують на меблевих стяжках, щоб при необхідності його можна було розібрати.

Виріб встановлюють на нерухомі або керовані ролики в залежності від того, що на його полицях буде зберігатися. Якщо стелаж призначений для зберігання в основному банок з консервами, скляних ємностей з крупою, прянощами і іншим, його можна встановити на некеровані ролики. При зберіганні на полицях чистячих засобів доцільно забезпечити стелаж керованими роликами, щоб його можна було зручно переміщувати по всій квартирі. А якщо вас цікавить придбання спецтехніки в Санкт-Петербурзі тоді компанія www.atlet-spb.ru до ваших послуг.

ІНСТРУМЕНТИ

Складаний метр, ножівка по дереву, ручна дискова пилка (для розкрою заготовок власними силами), дриль, свердло 06 мм, викрутка, а також праска, ніж для обрізки звисів кромочного матеріалу, шліфувальна шкурка, шліфувальний праску.

МАТЕРІАЛИ

Обклеєна меламіновою плівкою (і можливо фанерованная) ДСП, тверда деревоволокниста плита (для задньої стінки), крайковий матеріал, бруски 012 мм круглого перерізу, дерев'яні шканти 06 мм (декоративні планки), керовані або некеровані ролики, шурупи, різьбові гачки, цвяхи (штифти), ручка, меблеві стяжки.