Кухня

Сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи Сучасній людині неможливо існувати без упорядкованої сантехніки. Вся життєдіяльність супроводжується сантехнічним забезпеченням. Без водопроводу немислимо уявити життя в сучасному мегаполісі, а багатогодинне відсутність води перетворюється в жахливий дискомфорт через порушення санітарно-гігієнічних норм.

Водопостачання, опалення, каналізація - все повинно бути в справному стані і не завдавати незручностей в експлуатації.

Всі види робіт з сантехнічного обслуговування можна класифікувати як дрібний ремонт і комплекс дій по прокладці комунікацій, а також встановлення різного побутового обладнання, такого як водогрійний котел та ін. Дрібний ремонт не вимагає професійних знань і навичок у використанні спеціальних інструментів.

Другий вид сантехнічних робіт передбачає наявність спеціальних навичок і вмінь, що дозволяють правильно розрахувати, спроектувати монтаж водопроводу і встановити каналізацію в будинку або квартирі. Професійні сантехніки володіють навичками різання труб, добре розбираються в типах вигину труб, види з'єднувальних частин і володіють необхідним комплектом інструментів, призначених для проведення сантехнічних робіт.

До основних видів сантехнічних робіт відноситься внутрішньоквартирна розводка труб, встановлення вимірювальних лічильників і колекторів, заміна стояків, фанових труб і радіаторів опалення, встановлення душових кабін, ванн і унітазів, кухонних мийок, а також встановлення бойлерів і систем від протікання води. У перелік сантехнічних дій входить комплекс робіт по заміні всіх перерахованих обладнань.

До більш складним сантехнічним роботам належить переміщення ванни, зміна положення унітазу або раковини. Подібні перепланування виконуються виключно за згоди і затвердження органів архітектури. Але самими ходовими сантехнічними роботами вважаються дрібні ремонти за заміну змішувачів, водопровідних кранів, установка пральних і посудомийних машин. Також затребувана прочищення каналізаційних труб.

Сантехнічне обладнання нового покоління не тільки приносить зручність у побутових умовах, комфорт та економію часу, також воно дозволяє контролювати витрати електроенергії і регулювати її споживання, що сприяє економії бюджету і зниження оплати комунальних платежів. Але якісно встановити сантехнічне обладнання може тільки професійний слюсар-сантехнік, який знає всі тонкощі і секрети майстерності. Установка майстром позбавить вас від багатьох несподіванок і проблем, пов'язаних з такими неприємними подіями, як затоплення сусідів і боротьба з нескінченними калюжами на підлозі ванної кімнати та кухні.

Якщо ви не маєте уявлення про те, яким чином можна встановити сантехнічне обладнання, навіть простий кран, то краще не братися за цю роботу самостійно. Установка устаткування входить в зону ризику і є небезпечною як для вас, так і для сусідів. Тому краще заплатити хорошому слюсареві-сантехніку, ніж нажити проблему з перевстановлення, а то й заміни побутових приладів. В результаті дешевше обійдеться.

Якщо в минулі часи протікає кран стомлював своїй нескінченній капежом, то тепер, при встановлених водосчетчиках, це призведе ще й до витрачання зайвих коштів за перевитрату води і за покупку нового крана і змішувача. Тому економія повинна бути розумною.