Кухня

Фотоплитка унікальний матеріал для оздоблення

Фотоплитка унікальний матеріал для оздоблення Зараз, керамічна плитка абсолютно справедливо користується досить солідної популярністю, тому абсолютно не дивно, що ринок зараз дуже активно поповнюється новими видами подібної продукції.

При цьому, кожен новий тип плитки володіє своїми абсолютно індивідуальними експлуатаційними властивостями і, звичайно ж, певними плюсами і мінусами. Безумовним же лідером, серед всього цього різноманіття, сьогодні, без сумніву, виступає спеціальна фотоплитка.

Подібний вид плитки – це останній писк в області плиткової моди, дозволяє створювати досить оригінальні і абсолютно унікальні в своєму роді інтер'єрні рішення, які, при цьому, ще й будуть відрізнятися досить серйозною довговічністю і надійністю. Панно з зображенням морського пляжу у ванній, імітація вікна з видом на який-небудь гарний куточок на кухні – це, як правило, тільки самі популярні рішення із застосуванням такої фогтоплитки.

Процедура виготовлення

Чисто зовні, подібна фотоплитка дуже сильно схожа на свого традиційного глазурированного «побратима» з гладкою глянцевою поверхнею і досить соковитими фарбами. Безпосередньо перед нанесенням самої фотодруку, плитка обов'язково покривається особливої полімерною сумішшю, яка як раз і допомагає фарбі утримуватися на її поверхні. Крім того, замість кераміки, у вигляді підстави для друку також ще іноді застосовують і скляну каленую плитку, що відрізняється підвищеною стійкістю до подряпин і стирання.

Тонкощі монтажу

Фотоплитка унікальний матеріал для оздоблення
У тому випадку, якщо дана плитка виготовлена у вигляді невеликих окремих зображень, методика її укладання зовсім не буде відрізнятися від монтажу традиційної кераміки. Для того щоб досягти ідеального кінцевого результату, в подібній ситуації, досить буде всього лише грамотно підібрати клей або герметик.

Коли ж справа стосується складання певного панно, то тут, звичайно ж, необхідно пам'ятати, що всі заходи по укладанню тут мають обов'язково проводитися з максимально високою точністю, оскільки навіть найдрібніша неточність може призвести до зміщення зображення. Крім того, оскільки фотоплитка у підсумку повинна створити істинно цілісне зображення, то всі шви на ньому, звичайно ж, повинні бути практично непомітними, тому затирати стики, в подібній ситуації, необхідно тільки за допомогою прозорого силікону.

Необмежені можливості для реалізації творчих ідей

Яких-небудь обмежень у плані втілення самих різних творчих задумів, у разі застосування подібної плитки практично не існує. Адже фотоплитка – це неймовірно широкі можливості для реалізації різних дизайнерських ідей у поєднанні з чудовими експлуатаційними якостями самої кераміки.