Кухня

Переваги стільниць зі штучного каменю

Переваги стільниць зі штучного каменю До вибору стільниці тільки рідкісний власник квартири підходить відповідально. Це абсолютно неправильно, оскільки від цього елемента залежить дуже багато.

Якщо зупинитися на невідповідному варіанті, можна значно ускладнити собі процес приготування їжі. Великою популярністю стали користуватися стільниці, виконані з штучного каменю. Але чи є у них по-справжньому серйозні переваги? Основні плюси варто назвати.

Розкішний зовнішній вигляд

Саме на цю особливість найчастіше звертають увагу. Дійсно, стільниці з каменю виглядають чудово. З їх допомогою можна зробити інтер'єр оригінальним і неповторним. Дивно і те, що стільниця з цього матеріалу підходить практично для будь-якого інтер'єру. Тобто вона універсальна.

Величезна зносостійкість і міцність

У ході експлуатації стільниця завжди піддається значним механічним навантаженням. Природно, вона повинна володіти підвищеною міцністю. Цій вимозі відповідає даний виріб. Штучний камінь не тріскається при інтенсивних фізичних навантаженнях, на стільниці з нього неймовірно довго не з'являються потертості. Таким чином, виріб зможе служити багато років, не доставляючи ніяких проблем.

Ідеальна вологостійкість

Переваги стільниць зі штучного каменю
Від вологи штучний камінь не може зіпсуватися. І це робить його вдалим сировиною як раз для виготовлення стільниць. Звичайно, ламіноване ДСП або МДФ обійдуться дешевше. Але навіть захисний шар ламінату з часом зіпсується. Це означає, що стільницю доведеться викидати. Штучний камінь, в свою чергу, від підвищеної вологості в непридатність не прийде ніколи. Він набагато швидше набридне власникам, ніж втратить свою практичність.

Гігієнічна чистота

Це важлива якість, яке повинно бути присутнім у стільниці. Розглянутий варіант як раз цим якістю володіє. Оскільки в структурі стільниці зі штучного каменю не з'являються тріщини, в ній не можуть накопичуватися забруднення. Така особливість допомагає зберігати чистоту і безпеку на кухні. Зате багато інші варіанти стільниць стають буквально розсадником мікробів.

Якщо врахувати названі переваги, можна сказати, що стільниця виконана з штучного каменю, в більшості випадків буде кращим варіантом. Виріб такого типу здатний довго і надійно служити, підтримуючи безпеку на кухні.