Кухня

Вініловий настил особливості

Вініловий настил особливості Сьогодні багато хто воліють укладати на підлогу вінілове покриття, оскільки воно є досить довговічним. В принципі, сам процес укладання не представляє особливої складності.

Найголовніше спочатку скласти план робіт і суворо його дотримуватися.

Доглядати за вініловим покриттям дуже легко, тому найчастіше воно використовується для облаштування кухні. По текстурі і кольору, матеріал може відрізнятися, тому є можливість підібрати щось підходяще саме для себе.

Інструкція з укладання:

#10102; Вінілове покриття розкладається в чистому приміщенні і розрізається на потрібні шматки. При цьому важливо відрізати полотно з невеликим напуском.

#10103; В тому випадку, якщо в кімнаті дуже холодно, то для розм'якшення вінілового полотна доведеться включити опалювальну систему.

#10104; Далі вініл укладається на підлогу таким чином, щоб при цьому всі краї були на десять сантиметрів більше. Після цього, важливо подивитися на правильність укладання даного матеріалу. Якщо щось не так, можна полотно трохи поправити.

При укладанні суцільного вінілу найголовніше заздалегідь добре підготувати підставу. В іншому випадку, підлогове покриття через деякий час стане некрасивою.

#10105; Після укладання вініл підгинається на кутах і потім в місцях згину розрізається. Це робиться для того, щоб полотно рівне укладалося на поверхню.

#10106; При укладанні кожного шматка важливо стежити за відповідністю малюнка. Таким чином, вийде зробити досить привабливе підлогове покриття.

#10107; Після створення надрізів можна відрізати зайву частину полотна, яка заздалегідь додавалося до основного розміру. Для цього, матеріал міцно притискається дерев'яним бруском до підлоги і здійснюється надріз гострим ножем. Така процедура проробляється по всьому периметру.

#10108; Якщо в інструкції по застосуванню вінілу йдеться про використання клею, то його слід наносити на зворотну частину матеріалу. Після чого, полотно щільно притискається до підлоги. Коли необхідно приклеювати тільки одні краю вінілу, то таку роботу виконати буде набагато легше.

#10109; На завершальному етапі встановлюється плінтус і на цьому укладання вінілового підлогового покриття закінчується. Тепер залишається лише перевірити експлуатаційні характеристики даного матеріалу.

З подібною роботою можна впоратися самому, без сторонньої допомоги. До того ж, така процедура не вважається курній і брудною. На укладання вінілу не знадобиться великої кількості часу.