Кухня

Нові ідеї з декорування стін

Нові ідеї з декорування стін Декорування стін грає велику роль в інтер'єрі приміщень, який допомагає не тільки її виділити, але і зробити більш функціональною. Наприклад, вітальня візуально збільшиться, якщо використовувати дзеркало, а передпокій буде виглядати практично при використанні декоративного каменю.

Декорувати стіни можна різними способами. Але доцільніше буде розглядати тільки самі нові варіанти.

Стіни кухні

Керамічна плитка вже давно використовується на кухні і тому з-за практичності її варто залишити. Але щоб навіяти щось нове додайте до неї ще й мозаїку. Підберіть тільки найкрасивіші за кольором і формою шматочки і зробіть з них оригінальне панно.

Якщо простір обіднього столу прикрасити натуральним каменем, то отримаємо щось схоже з сільським стилем. Вкрай актуально виглядає укладання стін, виконаний з скляних панелей. Такі елементи володіють хорошими робочими якостями і до того ж їх легко мити.

Стіни вітальні

Нові ідеї з декорування стін
Своєрідно, неповторно будуть виглядати стіни у вітальні, якщо обробити їх у варіанті барельєфа. Але в напрямку мінімалізму подібна обробка буде погано виглядати. Тому додайте ще сюди прикрашають елементи класичного стилю.

Змінити інтер'єр можуть і звичайні картини, розвішані по стінах. Затишне, умову можна створити і використавши фотошпалери, а також додавання світлодіода. Більш сучасно виглядатиме вітальня з рослинністю на стінах.

Стіни спальної

Особливо красиво і сучасно виглядають в спальні стіни з текстильними шпалерами у вигляді різних візерунків, виконані в м'яких тонах. Сьогодні високою популярністю користується обкладка стін вініловими стікерами, які відмінно підходять під стиль спальної.

Досить часто почали прикрашати стіни в спальній з панелей у вигляді натуральної шкіри. Більш сучасно виглядатиме і штукатурка одночасно з рожевим і сріблястим кольорами.

Стіни в дитячій

Тут досить складно, так як діти швидко ростуть і їхні смаки постійно змінюються, але все ж можна підібрати кілька варіантів. Приміром, для маленьких дітлахів підійдуть стіни з фотошпалерами, а ось підлітки воліють прикрашати їх різними стікерами. Можна використовувати і такий варіант: поєднання відразу декількох шпалер.

Стіни передпокою

Стіни в передпокої, виконані в художньому стилі виглядають жахливо, тому краще варто використовувати тільки ті елементи і матеріали, які роблять її функціональної. Та й до того ж вони часто забруднюються і тому варто віддавати перевагу легко отмывающимся таким матеріалам, як дерево, пластик і камінь.