Кухня

Які помилки допускаються при створенні дизайну кухні

Які помилки допускаються при створенні дизайну кухні Кухня – обличчя господині і «серце» всієї квартири. Саме тут ми готуємо, їмо, спілкуємося з рідними. На кухні життя завжди б'є ключем, тому її грамотне оформлення дуже важливо.

На жаль, не всі знають, як правильно оформити це приміщення, а тому нерідко допускають помилки. Основні з них наведено нижче.

До плити, раковини, холодильника важко підійти

Між перерахованими вище предметами меблів постійно відбувається рух, тому дуже важливо, щоб господиня мала до них вільний доступ.

Краще всього, якщо цей кухонний трикутник по периметру буде не більше 3-х метрів і не менше 7,5-ти метрів, інакше ви будете відчувати тісноту і незручність.

Недолік місця для зберігання

В кухонній кімнаті ми часто зберігаємо чимало різних предметів – посуд, побутові речі. При недостатній площі кухні господині починають розкладати всі речі не тільки в шафках, але і на обідньому столі, а також інших меблів, для цього не призначена.

Щоб уникнути даної ситуації рекомендується використовувати по максимуму вертикального простору. Для розміщення кухонного приладдя, рушників, каструль і тарілок можна задіяти вільний простір над холодильником або плитою.

Слабке освітлення

Погане освітлення на кухні недопустимо, так як воно впливає не тільки на привабливість дизайну цієї кімнати, але й на безпеку. Тут ви працюєте з ножем, пересуваєте при необхідності гарячу сковорідку, каструлю, що здатне заподіяти шкоду при недотриманні правил техніки безпеки. Тому необхідно освітлювати приміщення не тільки за допомогою стандартних ламп, але і додатково виділяти робочі зони.

Щоб уникнути будь-яких помилок при створенні дизайну кухні, рекомендується довірити цей процес фахівців.