Кухня

Раковини над пральною машиною

Раковини над пральною машиною Багато квартири сплановані таким чином, що з часом позначається брак вільного простору. Не кожен володіє можливістю придбання просторого житла, тому доводиться економити вільне місце усіма доступними способами.

Найбільш актуальна ця проблема для тих, хто живе в хрущовці, адже ванні кімнати і кухні таких квартир не відрізняються просторістю, а саме в цих приміщеннях потрібна розміщення чималої кількості предметів. Щоб хоч якось заощадити квадратні метри, був придуманий спосіб розміщення раковини над пральною машинкою. Варто відзначити раціональність такого варіанту, так як під раковиною зазвичай рідко що зберігається. Однак, перш ніж вибирати такий спосіб монтажу, варто ознайомитися з його достоїнствами і недоліками. Більше про це можна дізнатися за посиланням - vseovanne.ru.

Раковини над пральною машиною

Раковина-латаття та її переваги

Одразу необхідно зауважити, що таке розміщення речей дозволяє заощадити корисну площу. Особливо це актуально для невеликих квартир, так як не кожній господині за душі розміщувати пральну машину на кухні. Це не тільки візуально не привабливо, але і не у всіх ситуаціях зручно.
Вирішити дану проблему можна за допомогою установки раковини над пральною машиною. До того ж, буде звільнене місце на кухні, яке можна використовувати більш ефективно.

На даний момент виробники пропонують чималий асортимент раковин-латаття. В першу чергу всі моделі відрізняються своїми формами. Найбільш поширені – прямокутні і квадратні, але зустрічаються і напівкруглі або лише з закругленими кутами. Більш рідкісні, але тим не менш, застосовувані – складні форми, що відрізняються оригінальністю. Завдяки широкому вибору можна підібрати певну модель раковини, яка буде не тільки служити за призначенням, але й прикрасить інтер'єр ванної кімнати.

Однак, встановивши раковину над пральною машиною можна натрапити і на деякі незручності:

• в першу чергу ви зіткнетеся з тим, що необхідно буде встановлювати сифон незвичайних форм. Девайси такого плану не знайти в сантехнічних комплектах, тому їх придбанням варто зайнятися окремо. Не в кожному магазині можна зустріти дану деталь. Тому, якщо протягом часу сифон вийде з ладу, вам знову знадобиться його відшукувати. Звичайно, до серйозних недоліків це не віднесеш, але рішення все ж проблема потребує;

• злив в такому варіанті раковини передбачений нестандартного вигляду, тому велика ймовірність утворення засмічень. Раковини-латаття оснащені не класичним зливом (вниз), а тому конструкції, куди і виводиться стік. Саме з цієї причини в чаші раковині може застоюватися вода, з-за чого і з'являється ймовірність утворення засмічення;

• в деяких випадках не зовсім зручно розташовуватися у ванній, де під раковиною з усіх боків стирчить пральна машинка. Однак, дана проблема може бути вирішена ще на етапі монтажних робіт, головне – правильно встановити всю конструкцію і грамотно підібрати деталі. Щоб позбутися від проблем такого роду, слід якісно заміряти не тільки пральну машину, але й майбутню сантехніку.

Як правильно вибрати раковину-латаття

Рекомендується вибирати таку сантехніку, розміри якої здатні повністю «накрити» пральну машинку. У разі, якщо техніки у вас ще немає, то краще вибрати плоску модель, яка без проблем поміститися під раковиною. Це не тільки захистить пристрій від потрапляння вологи, але і дозволить з комфортом вмиватися.