Кухня

Дизайн кухні в стилі прованс

Дизайн кухні в стилі прованс Лавандові поля, тепла сонячна погода, маленький будиночок в селі, старовинні меблі, важкий текстиль в інтер'єрі і запах свіжої випічки — це картинка, яка, спливає почувши слово «прованс».

Миле містечко на півдні Франції, від якого віє розміреним сільським життям.

В наші дні дуже модно використовувати прованс як стиль для дизайну інтер'єру. Він ввібрав в себе трохи французької романтики, сільського затишку і старовини і надалі всі ці якості втілюються в цілісну картину домашньої зони комфорту.

Бебель для інтер'єру в стилі прованс

Щоб втілити в реальність ідею оформлення в провансальському стилі варто приділити увагу меблів, це буде, напевно, самим трудомістким процесом. Для ефекту сільської нотки необхідно використовувати, по більшій частині, натуральний матеріал — дерево. Але якщо бюджет цього не передбачає можна використовувати гарнітур зі звичайних матеріалів, наприклад, ДСП. В ідеалі виглядала б антикварні меблі або штучно зістарена» як стіл, так і стільці. Вся меблева атрибутика часто або в тон натуральної деревини, або біла.

Колірні рішення для інтер'єру

В цьому стилі використовують світлі тони, пастельні

#10004; бежевий,

#10004; пісочний,

#10004; оливковий,

#10004; блідо-блакитний,

#10004; кремовий,

#10004; світло-фіолетовий.

Часто використовуються квіткові орнаменти.

Можливо поєднання декількох колірних рішень в інтер'єрі. Такі світлі тони нагадують, що під південним сонцем яскраві відтінки вигорають і набувають вигорілий колір. На кухні провансу обов'язково повинно бути багато світла або сонячного або штучного освітлення.

Чим світліше тон інтер'єру, тим більше буде здаватися площа в цій зоні. Але використовувати тільки білі відтінки, передбачає більш ретельний догляд, простіше буде розглянути варіант з правильно підібраним освітленням.

Дрібниці, які створюють інтер'єр

Велика кількість живих або висушених квітів у вазах, кошики з лози, керамічні горщики, картини, мережива на текстильних прикрасах — дрібниці які наповнюють стиль. Прованс на кухні не може існувати без цих маленьких деталей.

Ще одна деталь, яка допоможе доповнити ідею інтер'єру — це наявність скатертини. Кухонний стіл, за яким збирається сім'я або гості буде дуже вигідно виглядати якщо на ньому буде скатертину з натурального льону, на додаток до якої будуть розвішені рушники з цього матеріалу і серветки на камоде і стільцях.

Ідей для творчості у стилі прованс у наш час величезна кількість, тому можна втілити всі свої задуми самостійно, не звертаючись за допомогою до дизайнерів.