Кухня

Підлогова пробка в інтер'єрі

Підлогова пробка в інтер'єрі Приємно, коли підлога залишається теплим завжди, незалежно від пори року. І найкращий спосіб досягти цього – встановити на підлогу коркове покриття. Багато вибирають саме цей матеріал для обробки підлоги в своєму будинку, і все завдяки ряду його корисних властивостей.

По-перше, коркове покриття – матеріал натуральний, екологічно чистий, а це завжди є великим плюсом для будь-якого www.postroil.com.

По-друге, корковий дуб дуже міцний і стабільний матеріал, він не змінює свого розміру навіть після довго використання і перепаду температур. По-третє, коркове покриття дуже добре утримує тепло, а також забезпечує хорошу звукоізоляцію.

Підлогова пробка в інтер'єрі
В магазинах можна побачити два варіанти підлогової пробки: клейову і замкову. Між ними є певні відмінності, проте обидва цих варіанти служать вірою і правдою ніяк не менше десяти років. Комусь може здатися, що це дуже малий термін, однак для підлогового покриття він цілком достатній. www.ostmarket.ru може бути й довше, якщо зробити з її допомогою підлогу в непрохідному приміщенні. А непрохідні приміщення в звичайних www.postroil.com – майже все, крім коридору.

Підлогова пробка гарно виглядає і у спальні, і у вітальні, і на кухні. Цей www.postroil.com дуже комфортний, його приємно відчувати під ногами, хоча це і не повинно бути єдиним критерієм при виборі матеріалу для оформлення підлоги. Підлогова пробка продається в дуже широкому діапазоні кольорів, від стандартного різних відтінків коричневого до таких незвичайних кольорів, як білий або фіолетовий.

Поверхня коркового дуба обробляється особливим чином. Завдяки цьому покриттю пробка може стати схожою на плитку, ламінат або паркет, зберігши при цьому всі свої функціональні характеристики, за які вона так цінується.