Кухня

Як вибрати ламінат - корисні поради

Як вибрати ламінат - корисні поради У цій статті будуть наведені головні критерії вибору ламінату.

Що таке ламінат?

Ламинатное називають ламіноване підлогове покриття. Він проводиться з водостійкої ДВП, вона служить основою ламінату.

До плити знизу і зверху клеїться спеціальна папір, яку попередньо просочують смолами. На лицьову сторону наносять декоративний шар паперу, на який нанесений малюнок. Цей малюнок може імітувати різні породи дерева. І тільки після того, як буде нанесений декоративний шар, покриття ламінують смолами. Саме від того, кака товщина покриття буде у ламінату, буде залежати термін його служби.

Клас ламінату і як його вибрати для квартири?

Перше, на що необхідно звернути увагу - яке навантаження здатне витримати покриття.

Як вибрати ламінат - корисні поради
Як вибрати ламінат - корисні поради

Ламінат розподіл на кілька класів:

 • 31 клас - його можна використовувати тільки для спальної кімнати, так як там навантаження на покриття дуже малі.
 • 32 клас - такий ламінат використовують в офісах, а в приміщенні він підійде для будь-якої кімнати і здатний прослужити від 5 до 10 років.
 • 33 клас - це покриття також можна використовувати для будь-якої кімнати, він може прослужити не одне десятиліття.
 • 34 клас - самий міцний ламінат, він може служити практично все життя.
 • Вологостійкість і водостійкість ламінату

  Як вибрати ламінат - корисні поради
  Якщо ламінат при здобувається для обробки підлоги в кухонній зоні або ванній кімнаті, то цей критерій дуже важливий для покриття. У водостійкого ламінату всі замки обробляються воском, нижній шар спеціально обробляють вологостійкими засобами. Якщо це зазначено на упаковці, то таке покриття підійде і для ванни, і для кухні. Якщо ламінат високої якості, то він здатний витримати три години прямого контакту з водою.

  Товщина ламіната

  Товщина покриття є також дуже важливим критерієм при його купівлі. Найчастіше ламінат має товщину від 6 до 12 мм. Відповідно, чим товще буде покриття, тим воно довше прослужить. А також чим більше товщина, тим простіше його укладати.

  Як вибрати колір ламінату?

  Сьогодні в магазинах існує дуже великий вибір кольорової палітри, тому підібрати необхідний відтінок для інтер'єру квартири не буде складно. Якщо хочеться зробити кімнату тепліше і затишніше, то варто підібрати більш світлий відтінок покриття. Якщо у людини виникли труднощі у виборі ламінованого покриття, то варто орієнтуватися на колір вхідних дверей. Колір покриття повинен збігатися з кольором дверей. А в наступній статті ми обговоримо де замовити tskarteco.ru за низькою ціною.