Кухня

Кілька рекомендацій по підбору натяжних стель

Кілька рекомендацій по підбору натяжних стель Хоча ще в порівняно недалекому минулому натяжні стельові конструкції вважалися якоюсь дивиною, зараз подібний варіант обробки вже досить активно застосовуватися при облаштуванні приміщень самого різного призначення.

Однак, щоб здійснити дійсно грамотний вибір і оснастити своє житло максимально надійної та високоякісної натяжна системою, дуже важливо обов'язково брати до уваги специфіку кожної конкретної кімнати.

Стельові конструкції для приміщень з підвищеною вологістю

Кілька рекомендацій по підбору натяжних стель
Якщо говорити про такий досить вологому приміщенні, як ванна, то для нього найкращим рішенням вважаються натяжні конструкції з ПВХ, які без будь-яких проблем здатні протистояти постійному впливу вологи і вельми значним змінам температури. Стелі подібних типів відрізняються досить солідної особливою міцністю і еластичністю, а також абсолютно не боятися безпосереднього контакту з водою і створюють відмінний захист від випадкових протікання зверху.

Натяжні конструкції з полівінілхлориду також чудово підходять і для встановлення на кухнях, оскільки крім своєї чудової міцності і вологостійкості вони ще й відрізняються своєю особливою практичністю. Будь-якого роду забруднення, з поверхні такої стелі досить легко видаляються звичайних миючих складів, а сама ПВХ-плівка, при цьому, абсолютно не вбирає запахів і ідеально зберігає свою первісну привабливість.

Ще одним цілком підходящим рішенням для кухні також можуть стати і тканинні натяжні системи. Правда, такого типу стелі відрізняються більш складним відходом, так і у випадку їх застосування існує ризик того, що тканина під впливом підвищених температур може почати деформуватися.

Натяжні системи для житлових кімнат

Кілька рекомендацій по підбору натяжних стель
Що стосується різного роду житлових кімнат (віталень, спалень, дитячих), то у ході їх облаштування цілком можна використовувати обидва типи натяжних конструкцій і абсолютно будь-які види кріплення.

Вибір, в подібній ситуації, повністю залежить тільки від дизайнерських смаків і фінансових можливостей самого господаря. Найбільш доступним рішенням тут, звичайно ж, вважаються системи їх ПВХ, однак у разі застосування тканинних конструкцій перед власником відкриваються неймовірно широкі можливості по створенню безлічі самих різних дизайнерських рішень.

У доповненні до всього, при облаштуванні житлових приміщень також можна застосовувати і різного виду багаторівневі конструкції, додаткове підсвічування, і навіть наносити на тканинні поверхні всілякі зображення. Всі ці прийоми з легкістю допоможуть додати в інтер'єр якусь інтригу, шарм і особливу індивідуальність.