Кухня

Укладання ламінату своїми руками

Укладання ламінату своїми руками Для хорошої і якісної укладання ламінату необхідна грамотна підготовка підлоги приміщення та послідовне виконання дій при роботі з ламінітом. Спочатку потрібно підготувати покриття для укладання: очищаємо його від будівельного сміття, підмітаємо, прибираємо досить високі нерівності.

Якщо nadavi.com.ua, посудомийку, пральну машину і всю іншу меблі на кухні прибрати, то можна постелити ламінат і там. Ламінат можна укладати на бетонну стяжку, дерев'яну дошку, лінолеум, небажаним варіантом для ламінату є його розміщення у ванних приміщеннях, де він буде піддаватися впливу вологи. На підготовлений підлогу застеляємо підкладку для ламінату. Перед тим як укладати ламінат, йому треба дати вилежатися протягом двох тижнів, у приміщенні, де відбуватиметься укладання.

Укладання ламінату своїми руками
За цей час відбувається адаптація ламінату до умов приміщення. Звичайно, необхідно ще при покупці ламінату оглянути пачки на їх цілісність, купувати краще всього відразу одним закупом на все приміщення, так як ламінат іншої партії може отлиться за кольором. Щоб купити відразу потрібно кількість пачок ламінату потрібно обчислити площу кімнати.

На кожній пачці вказана площа накриття, купуємо з запасом хоча б одну дошку. Укладати починаємо від вікна до дверей, також довгі стики треба розміщувати паралельно вікну (тоді вони менш помітні). Між стінами і ламінатом залишаємо зазор близько 1-1.5 см, це дозволить ламінату осісти, і при установці великогабаритних меблів не станеться спучування (здуття). Першу смугу кладемо біля вікна, дотримуючи всі зазори. Перша смуга повинна бути розміщена таким чином, що замок на ній повинен бути звернений у приміщення, а не в стіну. Залишок від останньої дошки ламінату переносимо тому, і починаємо формувати другу смугу.

І таким перенесенням здійснюємо формування кожної нової смуги. При такій формування відходів ламінату дуже мало або майже немає. Для закріплення смуги в попередній ставимо її в замок першої порядку під кутом 30-40 градусів по всій довжині і постукуємо молотком через брусочок і поступово опускаємо на підлогу. При укладанні останньої смуги ламінату від стіни, використовуємо для затягування струбцини.

Для маскування залишеного зазору між стіною і ламінатом встановлюємо плінтуса. Під плінтуса можна зашити дроти від апаратури. Тепер на ринку є плінтуса зі знімним центром, туди дуже зручно маскувати проводку.