Кухня

Кілька порад з облаштування кухонного стелі

Кілька порад з облаштування кухонного стелі Проведення на кухні будь-яких ремонтних робіт, справа, звичайно ж, досить складне і трудомістке. Адже в подібній ситуації необхідно не тільки грамотно спланувати дизайн і правильно підібрати максимально підходящі матеріали, але і при цьому також обов'язково брати до уваги те, що в кухні зазвичай переважає підвищена вологість.

Найбільш серйозні труднощі в ході кухонного ремонту, як правило, у більшості власників найчастіше виникає при облаштуванні стелі, оскільки він в даній ситуації повинен обов'язково відрізнятися своєю відмінною вологостійкістю і, при цьому, досить легко очищатися від всякого роду забруднень. Саме тому, при підборі матеріалів для кухонного стелі, дуже важливо слідкувати за тим, щоб вони повною мірою відповідав всім перерахованим вимогам.

Гіпсокартон

Кілька порад з облаштування кухонного стелі
Головна особливість гіпсокартону полягає в тому, що з нього можна створювати абсолютно будь-які форми. Виконаний з такого матеріалу стелю обійдеться власникові відносно дешево, але, при цьому, з-за значної ваги самого матеріалу, роботи з його монтажу будуть відрізнятися підвищеною трудомісткістю.

Однак, незважаючи на все це, в остаточному підсумку виходить абсолютно ідеальна рівна поверхня, з повною відсутністю стиків і швів. До мінусів застосування гіпсокартону при облаштуванні кухонного стелі, можна хіба що тільки віднести незначне зменшення висоти в приміщенні і неможливість зміни місць установки світильників.

Спеціальні пвх панелі

Кілька порад з облаштування кухонного стелі
Особливі пластикові стельові панелі – це досить зручна і відносно дешева різновид оздоблювального матеріалу. Найбільш значущими плюсами застосування таких панелей, вважається абсолютна відсутність потреби в якій - небудь додаткової обробки готової поверхні, а також простота і досить висока швидкість їх монтажу. Крім того, під такою стелею можна без особливих проблем замаскувати різні комунікації і здійснювати установку світильників точкового типу.

Натяжні стельові системи

Натяжні стельові конструкції зазвичай створюються з застосуванням досить дорогих матеріалів. Що стосується переваг у подібних систем, то тут, насамперед, слід виділити неймовірну швидкість монтажу, особливу зовнішню привабливість і, що саме головне, можливість вибирати абсолютно різні забарвлення і текстури. Однак стелі даного типу також сприяють досить серйозного зменшення висоти на кухні і, до того ж, в разі випадкового пошкодження їх неможливо буде подшпаклевать або підфарбувати.