Кухня

Як відчистити від стіни фарбу

Як відчистити від стіни фарбу Під час ремонтних робіт можуть трапитися різні підготовчі роботи з поверхнею. Ось, наприклад, перед тим як на кухні або у ванній кімнаті обробити стіни кахельною плиткою спочатку необхідно буде позбутися від старого настінного покриття.

Раніше і по сей день, багато людей використовують для обробки стін, у вищевказаних приміщеннях, звичайну масляну фарбу, яку потім доводиться отчищаться з поверхні. Ця стаття допоможе тим, хто не знає, як правильно відчищати фарбу зі стіни.

Інструкція

Перший спосіб полягає в механічному методі очищення, який є дуже складним і трудомістким. Для цього візьміть будь-скребок або щось схоже на нього і ретельно отскребите всю фарбу. Під час такого методу потрібно буде застосовувати всі свої сили. В кінцевому підсумку результат може навіть розчарувати і не кожній людині вдасться відчистити фарбу з поверхні стіни таким способом.

Як відчистити від стіни фарбу
Є інший і більш простий спосіб, який полягає в нагріванні. Якщо емалеву або масляну фарбу сильно нагріти, то вона почне пузиритися і тоді її можна буде без зусиль видалити з поверхні. Щоб нагріти поверхню можна використовувати паяльну лампу, або будівельний фен. Тільки врахуйте, що такий метод видалення старого шару фарби найбільше підходить для дерев'яної поверхні. А все, тому що дерево ставитися до хорошого теплоизолирующему матеріалу. А ось, наприклад, з бетонною поверхнею при нагріванні можуть виникнути великі труднощі, так як все тепло буде досить швидко розходитися по всій площі.

Також якщо всі вищеописані способи не підходять, то можна просто піти в будівельний магазин і купити спеціальне хімічний засіб, які без праці видалить старий шар фарби. Тільки якщо площа стіни велика, то буде потрібно велику кількість хімічної рідини і, природно, що це потягне за собою великі витрати. Крім цього працювати з подібними засобами дуже небезпечно і якщо не захистити поверхню шкіри, то можна легко отримати опік, після якого залишиться слід на все життя.

Існує останній метод, при якому використовуються спеціальні інструменти допомагають здерти старий шар фарби. Наприклад, це може бути звичайна болгарка зі спеціальною насадкою. Навіть на самій невеликій потужності подібний інструмент зможе відмінно виконати свою роботу.