Кухня

Алюмінієві радіатори Oasis

Алюмінієві радіатори Oasis На російський ринок виходять нові моделі алюмінієвих і біметалічних секційних радіаторів під маркою Oasis. Кожна серія включає моделі з міжосьовою відстанню 500 мм і шириною 96 мм.

Глибина секції — 80 (CR і BCR) або 96 (CR) мм. Прилади відрізняють строгий дизайн і травмобезопасная конструкція — головки секцій зверху закруглені.

Потрійні конвективні віконця і вертикальні «ребра» секцій сприяють швидкому нагріванню повітря. Oasis CR — алюмінієві радіатори радіатори, виготовлені за технологією лиття під тиском. Прилади працюють при 16 атм., але випробувані на заводі тиском 26 атм. Завдяки високій теплопровідності алюмінію прилади CR відрізняються хорошою тепловіддачею. Наприклад, потужність секції з глибиною 80 мм становить 189 Вт при температурному напорі 70 градусів, з глибиною 96 мм -198 Вт.

Радіатори BCR — біметалічні, причому серцевина секції повністю сталева. Вода у вертикальних каналах і колекторах стикається тільки зі сталлю, контакт з алюмінієм виключений. Відповідно, прилади стають не тільки більш міцними, але і стійкими до газоутворення всередині секцій. При цьому потужність радіаторів практично не знижується, так як корисні властивості алюмінію зберігаються. Так, тепловіддача секції досягає 189 Вт. Робочий тиск BCR — 30 атм., випробувальне — 45 атм.

Радіатори збирають з 6, 8,10, 12 окремих секцій, стягнутих разом сталевими ніпелями. Моделі Oasis призначені для роботи у відкритих та закритих системах опалення з температурою носія не вище 110 градусів Цельсія і рН-фактором 6,5-8 (CR) або 7-9 (BCR). Приєднувальний діаметр приладів — 1 дюйм.

Радіатори в сім етапів фарбують у білий колір (9016 по палітрі RAL). Готові прилади упаковують в коробки, знижують ризик їх пошкодження під час перевезення. А якщо вам потрібно ellinashop.ru для вашої кухні, тоді купуйте такі речі тільки в перевірених інтернет-магазинах, таких як цей ellinashop.ru.