Кухня

Як зробити запах в будинку приємним

Як зробити запах в будинку приємним Крім візуального та температурного ефекту, на формування затишку в домі впливає також те, який запах у ньому домінує. Ясна річ - те, що ми відчуваємо своїми органами нюху, складається з цілого ряду ароматів: запаху готової їжі, постиранных речей, косметики, меблів, одягу і т.

п. При цьому в загальному можна зробити висновок, що в одному будинку пахне приємно, в іншому – терпимо, ну а де-то – взагалі нестерпно.

Щоб домогтися приємного запаху в будинку, рекомендується застосовувати такі способи:

1. Регулярне провітрювання. Ця процедура повинна проводиться не менше трьох разів за 24 години. Якщо ж в оселі застосовувалися сильнопахнущие засоби типу побутової хімії або фарби, процедуру слід проводити після кожного такого випадку. Провітрювання проводиться у вигляді протягів, що стає бар'єром проти вбирання ароматів в поверхню текстилю, килимів і м'яких меблів.

2. Хороша вентиляція. Правильність установки вікон, наявність постійно відкритих кватирок, справна витяжка на кухні і в санвузлах. У разі несправності вентиляційної системи проблем з неприємним запахом не уникнути. Вихід в даній ситуації – встановити витяжки примусового плану за допомогою встановлення електровентиляторів у вентиляційних шахтах. На кухні можна встановити потужну витяжку.

3. Регулярна прибирання. При дотриманні регулярності у прибиранні ризик неприємного запаху значно знижується. Не рекомендується занадто насичувати житло предметами декору, збирають пил – пухнастими килимами, плюшевими завісами і т. п.

4. Каналізація, пральні машини, умивальники. Ці та інші предмети сантехніки особливо потребують постійно чищення, так як часто виснажують неприємні аромати за найменшого забруднення.

Існує ряд порад щодо усунення певних запахів:

• Пригорання їжі. Щоб усунути запах пригорання, потрібно протягом 30 хвилин прокип'ятити воду, використовуючи для цього відкриту каструлю. У воду додають сік одного лимона і п'ять головок гвоздики.

Запах з каналізації. Для його усунення готується суміш з крупної солі, харчової соди і оцту, в співвідношенні 1/1/2. Засипавши розчин в трубу, потрібно почекати 15-20 хвилин, після чого змити за допомогою гарячої води. Також для цих цілей підійде будь-побутове засіб, що містить хлор або кислоту.

Як зробити запах в будинку приємним

• Духовка. Після готування їжі у неї поміщають частинки апельсинової шкірки, до повного охолодження пристрою. Для усунення запаху з мікрохвильової печі рекомендується періодично проганяти її на повній потужності протягом хвилини, з поміщеним усередину чашкою з лимоном.

• Білизна. Щоб білизна пахло краще, праска додається спеціальна рідина, що надає аромат оброблюваним речей і захищає сам праска від накипу.