Кухня

Вибираємо кран

Вибираємо кран У будинках для набору води використовуються два виду крана, кульової і з традиційним вентилем. Змішувачі призначені для змішування води, холодної і гарячої, звідси і назва.

Змішувач з ванни відрізняється тим, що встановлений на кухні, наявністю душа.

Двохвентильні

Конструкція даного змішувача передбачає наявності двох регуляторів для холодної і гарячої води. Потужність потоку надходження води регулюється керамікою і прокладками, яких після довгого часу експлуатації слід міняти. У таких змішувачів є і свої переваги.

По-перше, вони надійні, завдяки нескладній конструкції, вони прослужать дуже довгий час. По-друге, він оснащений двома регуляторами, це дозволяє більш точно поєднати гарячу і холодну воду. І по-третє, вони дуже прості в ремонті. Адже чим складніше конструкція, тим важче її ремонтувати.

З незручностей можна згадати те, що регулювання подачі води потрібно буде зробити двома руками.

Одноважільні

Всі основні налаштування подачі води здійснюються за допомогою одного регулятора. Його конструкція призначена для зручності і комфорту. Температуру води з трубопроводу можна легко регулювати з допомогою однієї рукою.

З недоліків одинважільного крана можна виділити недовгий термін експлуатації. Такий змішувач має складну конструкцію, що передбачає трудомісткий ремонт.