Кухня

Як підібрати сифон для раковини

Як підібрати сифон для раковини Сучасне житло представляє собою налагоджену систему взаємодії різних вузлів, систем і приладів. Коли все це справно працює, зазвичай людина не вникає в особливості цієї взаємодії: але все змінюється, коли який-небудь з побутових вузлів виходить з ладу, або відбувається його заміна на новий.

Подібне відбувається при установці нової раковини у ванній або на кухні, і тоді доводиться також займатися підбором відповідного сифона для неї. Процес монтажу і установки сифона не дуже складний, однак без знання певних нюансів зробити самостійно це неможливо.

Найчастіше зустрічаються такі види сифонів:

• Гофровані. Відносяться до найпростішого типу, виконані у вигляді вигнутої гофрованої трубки. Один край труби монтують до зливу умивальника, а другий – до каналізаційної системи, через спеціальний перехідник. Даний тип сифонів зручний своєю простотою, що дуже допомагає при самостійній установці, так його в у3словиях обмеженого простору. Недоліками сифонів даного типу є те, що вони швидко забруднюються, якщо у воді присутні жири, тому на кухні їх краще не застосовувати. Також, чистка даного пристрою досить скрутна.

• Пляшкові. Дуже популярний вид сифона, адже, незважаючи на більш складний пристрій порівняно з гофрованим, почистити його набагато легше. Також дані види сифонів передбачають пряме підключення посудомийних і пральних машин, що економить кошти на придбання додаткових пристосувань.

• Трубні. Як правило, застосовуються виключно у ванних кімнатах, складаючись з невеликою вигнутої трубки, з можливість зняття нижньої частини в цілях чищення пристрою.

Вибираючи підходящий сифон, перш за все орієнтуються на тип раковини. Для стандартних варіантів тип сифона вибирається виходячи з своїх фінансових і естетичних міркувань, а от у випадку умивальників, виготовлених на замовлення, то вибір доводиться робити більш виважено.

Як підібрати сифон для раковини

Ще один фактор при виборі сифона – його пропускні здатності. У випадку, якщо пристрій відводить воду тільки з умивальника, то цілком підійде і невеликий сифон. Але якщо до нього додатково підключено пральна або посудомийна машина, в такому випадку потрібно вибирати пристрій, здатне пропускати великі об'єми води.

Важливим критерієм є і зовнішнє оформлення сифона, адже важливо, щоб він органічно вписався в інтер'єр. Для виготовлення цих пристроїв може застосовуватися не тільки пластик, але і метал, хром, різні декоруючі і захисні накладки. Для пристроїв прихованого типу це не так принципово.