Кухня

Комфорт і естетика в одному Стиль Бідермейер в кухні

Комфорт і естетика в одному Стиль Бідермейер в кухні Часто буває, що, елегантно організовуючи окремі приміщення домашнього використання, отримуючи оригінальні візуальні ефекти декору, не вдається досягти задоволеності своїм житлом.

Чому? Пов'язано це в основному з тим, що часто те, що виглядає дуже гламурно і стильно, не дуже практично в повсякденному житті. Примирити настільки істотні аспекти, якими є елегантність і комфорт, дозволяє стиль бідермейер.

Стиль родом з міста

Напрямок бідермейер досягло розквіту в дев'ятнадцятому столітті, коли воно стало одним з найбільш характерних способів прикрашати міські будинки на території Центральної Європи.

Спочатку цей дизайн ототожнювався з класицизмом, однак незабаром помітили між двома моделями оформлення принципова відмінність – класицизм гарантував шик, але не забезпечував зручності, бідермейер давав можливість облаштування інтер'єрів, особливо вітальні і кухні, стильно і в той же час функціонально. Окремі елементи меблевого асортименту, що виникли на основі стилю бідермейер, відрізняються довговічністю, міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень, але, при цьому, дуже декоративні. Виділяються високим рівнем майстерності їх обробки.

Комфорт і естетика в одному Стиль Бідермейер в кухні
В антикварних магазинах ще можна зустріти чудові комоди і буфети цього періоду, які належать, з точки зору дизайну, саме до течією бідермаєр і мають відносно просту конструкцію і чіткі форми. Подібна меблі прикрашені скромними інкрустаціями і відрізняється оригінальним дизайном. Шафи або столи створювалися з твердих порід дерева, а їх фурнітура, в основному, була з позолоченої бронзи. Виробів в стилі бідермейер притаманна симетрична конструкція, а як декоративні елементи червонодеревники часто використовували чарівні пілястри та колони.

Не тільки меблі

Стиль бідермейер, чи то на кухні або в будь-якому іншому житловому приміщенні, не обмежується виключно додаванням в оформляється інтер'єр кількох цінних старовинних речей. Не менш важливий спосіб і стиль оздоблення квартири. На кухонних стінах бажано переважання рослинних мотивів. Вони доречні на шпалерах, а також на скатертини та занавіски. Відрізняє їх витонченість квітів – це легкі, неагресивні відтінки. Часто використовують відображають тканини, мерехтливі в освітленні. На кухні в стилі бідермейер не зайвими будуть мереживні, майстерно пов'язані серветки, які згладять строгість інтер'єру і додадуть йому комфорту, затишку і тепла. В шафах обов'язково повинні бути декоративні судини з сухими або живими квітами, а на кухонних полицях порцелянові фігурки.