Кухня

Драпірування в інтер'єрі

Драпірування в інтер'єрі При оформленні декору приміщення, важливе значення мають штори. Можна підібрати штори за матеріалами і, звичайно, за кольором.

На сайті www.tk-lanskoy.ru можна отримати інформацію про те, як створити свій інтер'єр за допомогою драпірування, і придбати необхідні елементи драпірування.

Нагадувати про літо будуть штори кольору фісташок. Цей колір заряджає енергією, саме тому його рекомендують використовувати не тільки на кухні, але і в дитячій кімнаті. Вибираючи тип інтер'єру, потрібно заздалегідь продумати, про те, якого кольору тут будуть штори. Так, і в сучасному, і в класичному інтер'єрі, однаково доречні штори шоколадного кольору.

Драпірування в інтер'єрі
При цьому, потрібно пам'ятати те, що, оскільки такий колір насичений і темний, то застосовувати його, краще всього, в світлому по тону інтер'єрі. Краще всього, якщо інтер'єр буде виконаний в молочних пастельних тонах. Тут можуть бути присутніми елементи фісташкового і рожевого кольору.

Все більш популярними стають штори кольору венге. Як правило, він найчастіше використовується в спальних кімнатах і віталень. Але, тим не менш, кухня не стала винятком. Колір венге володіє безліччю відтінків – від шоколадного до темно–бордового. В сучасний лаконічний інтер'єр такі штори ідеально вписуються.

Любителям червоного кольору, пропонується використовувати його в поєднанні з різними більш м'якими тонами. Він може застосовуватися, як зі шторами, мають золотий відтінок, так і з пастельними відтінками. Світло – коричневий або білий створять теплий і затишний інтер'єр в поєднанні з червоним кольором. Приглушений теракотовий колір червоний – створять відчуття осінньої палітри.