Кухня

Головні етапи проведення ремонту квартири

Головні етапи проведення ремонту квартири Як поетапно провести ремонт у квартирі власними руками? Практично кожен ремонт квартири починається з очищення всіх поверхонь від старого матеріалу, наприклад: шпалер, побілки, фарби, штукатурки або плитки.

Можна stroyport.su для дачі, заздалегідь підготувавшись до снігопаду. Наступним етапом стає заміна труб, і якщо є необхідність, то заміна електропроводки. В стіні прорубается эллектротрасса, але заздалегідь потрібно продумати місця, кількість розеток і вимикачів. Потім потрібно прокласти кабель і приступити до установки розеток і вимикачів.

Головні етапи проведення ремонту квартири
Нові труби для водопроводу потрібно буде заховати в стіні або підлозі, особливо це необхідно зробити, якщо ремонт триває у ванній кімнаті або на кухні. Якщо ви прийшли до думки про капітальний ремонт, а не про косметичний, то необхідно вирівняти стіни, підлога і стеля. Вирівнювання стелі, так само як і стін можна зробити за допомогою штукатурки, або вирівняти окремі, виступаючі елементи у кімнаті на нерівній поверхні. Для рівності оштукатуреної поверхні можна скористатися такими інструментами, як: лазерний рівень, ватерпас або правило. Нерівність на готовій поверхні не повинен бути більше 3 мм з кожної сторони.

Більш популярними в наш час стають натяжні стелі, тому, що вони мають безліч переваг.

Ремонт підлоги можна виконати різноманітними способами. Все буде залежати від матеріалу, з якого і буде зроблений ваш пол. Важливу роль відіграє відсутність або присутність порогів у міжкімнатних дверей та інші фактори.

Коли підлога, стеля і стіни будуть рівними і заштукатуренными, сміливо можна приступати до обробки приміщення. А саме, до таких робіт відносяться: фарбування або побілка, обклеювання шпалерами або використання шпалер в рідкому вигляді, облицювання керамічною плиткою, а також необхідно прогрунтувати поверхню після оштукатурювання.

Після виконання всіх етапів ремонту, можна переконатися, що ремонт у квартирі зроблений власними руками не так вже й страшний.

Після всіх проведених робіт, необхідно буде провести провітрювання приміщення, це потрібно зробити для того, щоб всі запахи від хімічних речовин вивітрилися, стіни ретельно просохли від фарби або клею, а у вашій квартирі стояв запах свіжості, а не хімії.

Після всього цього можна приступати до розстановки меблів в кімнатах. Варто також пам'ятати про люстри і світильники, які також необхідні.