Кухня

Італійська керамічна плитка

Італійська керамічна плитка Еталоном високої якості і красивого дизайну є італійська керамічна плитка, яку ще прийнято називати «примою керамічної моди». Цей статус плитка з Італії заслужено носить, так як відповідає усім вимогам споживача і перевершує своїх конкурентів на ринку оздоблювальних матеріалів.

Італія здавна є лідером у сфері розробки інноваційних технологій та дизайну у виробництві підлогової і настінної керамічної плитки, а також керамограніта, і славиться своїми великими родовищами червоної глини. Ще в стародавні часи гончарні майстри тримали у великій таємниці секрети свого успішного виробництва, і вважали, що дар створювати таке диво, їм був посланий згори.

Історія італійської керамічної плитки

Вперше плитка в Італії була проведена в 10 столітті на о. Майорка і застосовувалася для обробки місцевих храмів і церков. Сьогодні сучасна iltempo.com.ua також містить у собі досвід давнину, сімейні секрети італійських династій, що працюють в цій сфері не одне покоління. Незважаючи на те, що італійська плитка за обсягом виробництва і продажів в Києві займає лише третє місце на світовому ринку, після Іспанії і Китаю, вона неповторна в своєму стилі і їй немає рівних.

Головні переваги керамічної плитки з Італії

Така висока оцінка пояснюється кількома незаперечними факторами:

  • Бездоганний, стильний зовнішній вигляд, який завжди актуальний, ніколи не виходить з моди і додає інтер'єру особливого шарму. Адже ще б! Над кожною новою колекцією італійської плитки працюють такі гуру моди, як: Валентино, Джорджіо Армані, Версаче. Дизайнери з особливою увагою підходять до розробки дизайну, втілюючи тільки самі оригінальні і неповторні ідеї.

  • Висока якість і міцність. Така плитка служить впродовж багатьох років, вона не втрачає своєї форми, кольору і барвистості під впливом водних розлучень, сонячних променів, температури і великих навантажень.

  • Чудова теплопровідність і вогнестійкість. Саме завдяки своїм прекрасним вогнетривкими властивостями така плитка використовується також для обробки камінів, печей і фартухів біля кухонних плит.

  • Великий асортимент. Італійська плитка розділена по секціях, що спрощує процес вибору: колекції плитки для ванної кімнати або залу, кухні, передпокої, або громадських приміщень.

  • Легкий монтаж. Укладати таку плитку просто одне задоволення, так як кожна плиточка рівна, з бездоганними краями.
  • Придбати плитку ви можете в il Tempo iltempo.com.ua.

    Варто тільки прикрасити стіни та підлогу в своєму будинку італійської керамічної плиткою, як відразу інтер'єр наповниться гарними фарбами, розкішшю, засяє по-новому.