Новини ремонту

Сумка рюкзак качество

Літо - пора відпусток і багато людей збираються в подорожі. Всі аеропорти і вокзали забиті відпочиваючими, які жадають забути про щоденну суєту і побут, і повністю зануритися у відпочинок.

Детальніше: Сумка рюкзак качество

Полки для домашнего интерьера

В інтер'єрах офісів, адміністративних і комерційних об'єктів вбудовуються світлодіодні світильники для підвісних стель стали еталоном стилю. Популярністю користуються точкові джерела спрямованого світла, врізаються в полки, що встановлюються в підвісних і натяжних стелях.

Детальніше: Полки для домашнего интерьера

Системні рішення для електромонтажу

Системні рішення для електромонтажу У нашому житті, коли практично все працює від електрики, неможливо обходитися без фахівців в цій області. Завдяки професіоналам, ми безпечно користуємося світлом.

Детальніше: Системні рішення для електромонтажу

Як домогтися гарного цвітіння форзиції

Як домогтися гарного цвітіння форзиції Декоративні кущі форзиції є дуже популярними при облаштуванні, в основному завдяки красивому жовтого цвітінню. Але часто буває так, що рослина добре розвивається, але цвісти не хоче: поспішати з викоріненням чагарнику в такому випадку не варто, не перевіривши можливості щодо виправлення ситуації.

Детальніше: Як домогтися гарного цвітіння форзиції

Сучасна рулетка

Сучасна рулетка Компанія Stanley известа на світовому ринку, як один з провідних лідерів по виробництву і продажу ручного інструменту, презентувала покупцям оновлену лінійку ручного інструменту.

Детальніше: Сучасна рулетка

Контроль ґрунту на межі СЗЗ

Контроль ґрунту на межі СЗЗ Контроль ґрунту на межі СЗЗ (санітарно-захисних зон) – це захід, який передбачено законодавством. Це необхідно для забезпечення безпеки населення, атмосфери, культурних та інших рослин тощо

Такий обов'язок лежить на власника об'єкта, що є джерелом забруднення і має такі зони.

Детальніше: Контроль ґрунту на межі СЗЗ

Критерії вибору ламінату

Критерії вибору ламінату Що б підібрати потрібний ламінат необхідно користуватися певною пам'яткою і підбирати за такими критеріями:

#10102; Ціна безпосередньо залежить від класу ламінату якщо взяти 32-32 то буде більш стійкий до навантажень і менш схильний до стирання, середня ціна м2 ламінату буде в районі 200-300 рублів.

Детальніше: Критерії вибору ламінату

Шліфмашинка

Шліфмашинка Якщо зацікавлені в чистоті обробки певних частин, то плоскошліфувальні вібраційні строймашинки - це щось середнє між орбітальними і стрічковими машинками.

Детальніше: Шліфмашинка

Анаеробні гелі

Анаеробні гелі Рідина тієї чи іншої в'язкості, як відомо, здатна тривалий час залишатися в повітрі без зміни властивостей, тобто в стабільному стані. Однак при попаданні подібних складів у вузькі щілини між різними металевими поверхнями, у разі відсутності в повітрі кисню і при контакті з металами, починається їх швидка полімеризація без розширення або усадки.

Детальніше: Анаеробні гелі