Новини ремонту

Особенночти облицювання камінів з допомогою мармуру

Особенночти облицювання камінів з допомогою мармуру При плануванні заходів по обробці камінів, дуже багато господарі найчастіше намагаються віддавати свій вибір на істинно натуральному камені. При цьому найбільш улюбленим видом каменю, сьогодні по повному праву вважається мармур, що, звичайно ж, повністю виправдане, адже він відрізняється неймовірно великою кількістю суттєвих переваг.

Так до найбільш суттєвих плюсів даного каменю можна віднести наступні досить важливі моменти:
• Неймовірно привабливий зовнішній вигляд. Виконана з мармуру облицювання по повному праву відноситься до категорії вишуканих і найкрасивіших.
• Абсолютна безпека. У ході експлуатації подібний матеріал зовсім не виділять ніяких шкідливих речовин, здатних заподіяти шкоду людському здоров'ю.
• Надзвичайно висока міцність і дуже солідна довговічність. Такий камінь як мармур з легкістю здатний протистояти досить серйозним навантаженням і, до того ж абсолютно не боїться істотних стрибків температури і вологості.
• Унікальна можливість надавати подібного матеріалу яку необхідну форму, що, природно, дуже істотно розширює можливості по втіленню різних дизайнерських рішень.

Попередня підготовка

Важливість таких підготовчих заходів пояснюється тим, що від якості їх виконання буде дуже серйозно залежати не тільки зовнішній вигляд самого каміна, але і його довговічність.

Подібна процедура зазвичай включає в себе кілька певних стадій:
• Ретельної очищення всіх робочих поверхонь.
• Проведення робіт з поглиблення швів. Тут дуже важливо підготувати максимально якісний розчин, здатний досить надійно з'єднувати матеріал з основою.
• Монтування підсилює армуючої сітки. Присутність такої сітки сприятиме створенню максимально надійного з'єднання.

Облицювання

Особенночти облицювання камінів з допомогою мармуру
Якщо говорити про самому процесі облицювання, то тут відразу слід зазначити, що процедура кріплення каменю, в даній ситуації, може здійснюватися кількома способами. Так, наприклад, кріплення мармуру може здійснюватися прямо безпосередньо на цеглу, або шляхом об'єднання всіх елементів з мармуру один з одним, при цьому, природно, взаємодія з основною кладкою зазвичай виходить обмеженим.

Оскільки кожен з перерахованих вище методів володіє своїми певними плюсами і мінусами, досвідчені фахівці, подібно ситуації, радять проводити облицювальні роботи за допомогою цих двох технологій одночасно. Так, нижню обробку біля камінів вони рекомендують виконувати першим способом, а декорування верхній частині – другим.