Новини ремонту

Мальована скатертину

Мальована скатертину У попередніх статтях ми обговорювали, як повинна проводитися pol-master.com за всіма нормами і правилами і використовували матеріали з сайту Pol-Master.com у цій статті я хотів би обговорити, як зробити мальовану скатертину.

Обідній стіл є обов'язковим атрибутом будь-якої їдальні. І як правило, його накривають скатертиною. Однак, якщо цей функціональний предмет меблів попередньо обробити ефектними візерунками, то і можна виставити напоказ. Дивіться, який можна зробити гарний стіл з малюнком у вигляді виноградних грон!

Як це робилося - розглянемо поетапно

Видаляють старий лак. Шліфують очищені від лаку поверхні столу. Видаляють пил. Ставлять стіл ніжками вгору. Покривають нижню сторону стільниці та ніжки шелковистоматовым лаком кремового кольору в два шари. Поставивши стіл на ніжки, покривають лаком верхню сторону стільниці.

Мальована скатертину
У масляну лазур кольору темної карамелі додають замінник терпентину у співвідношенні 2:1 і одну ложку лаку. На менш помітне місце наносять трохи приготовленої блакиті. Цей ділянку обробляють кистю методом торцювання. Оволодівши прийомом, можна приступати до www.postroil.com стільниці.

Уклавши ацетатную плівку на зразок малюнка, обводять його маркером. Вирізують трафарети скальпелем з плівки, поклавши її на підкладку. Тут потрібні трафарети для всіх елементів і один трафарет, який об'єднує листя, стебло і дві виноградні грона.

Намічають в середній частині стільниці коло, прикладають до нього великий трафарет. Окремо вирізаними «великими виноградинами» треба буде доповнити «великі грона». «Грона ж з дрібним виноградом» поміщають між «великими гронами».

Мальована скатертину
Напилюють на тильну сторону трафарету аерозольний клей для тимчасового приклеювання. Укладають трафарет на стільницю по розмітці. На шматок плівки видавлюють з тюбиків фарбу, як на палітру. Беруть пензлем потрібну фарбу і наносять її торцем пензля на відповідний ділянку малюнка.

Перш ніж створити візерунок у вигляді виноградного грона, варто зобразити її на шматку паперу. Завершивши розфарбовування приблизно п'яти повних виноградин, наносять кілька дрібних, користуючись при цьому вже іншим трафаретом. Приготувавши більше www.postroil.com, зображують видимі лише частково більш бліді виноградини.

Для нанесення узорів у вигляді листя по краях www.postroil.com користуються знову ж великим трафаретом. Але зайві прорізи на трафареті заклеюють ацетатної плівкою. Між листками кладуть мотиви зі стилізованих вусиків. В якості захисного шару використовують акрилову блакить, наносячи її в декілька тонких шарів. Поки лазур — волога, вона має молочний відтінок, а просохнув, стає прозорою.