Новини ремонту

Опис шуруповерта DeWALT DC733K2

Опис шуруповерта DeWALT DC733K2 DeWALT DC733K2 – це модель професійного рівня. Потужність електродвигуна становить 195Вт. Редуктор має дві передачі, дозволяє підтримувати число оборотів в двох режимах: 400 об/хв і 1300 об/хв.

Муфта моменту закручування має 14 положень, найбільше значення даного параметра становить 30 нм. Все це дає можливість інструменту з успіхом працювати з кріпленням в матеріалах різної щільності. 2-я передача дозволяє виконувати свердління практично будь-яких матеріалів. Швидкісна регулювання здійснюється впливом на пускову кнопку - чим більше натискання на клавішу, тим більше число оборотів.

dewalt.su DC733K2 забезпечений реверсивної функцією, що дає можливість ефективно викручувати метизи, витягувати заклинило свердло з оброблюваного матеріалу. Після відключення інструменту, включається стоянки з електронним управлінням, зупиняє насадку практично миттєво, запобігаючи таким чином передчасний вихід з ладу інструменту. Заміна оснащення дуже проста, може виконуватися навіть за допомогою однієї руки, і безпечна для працівника. Тут допомагає одномуфтовый швидкозатискний патрон типу. Є автоматична шпиндельна блокування.

Шуруповерт має невелику масу – 2кг і компактні габарити – 220х235мм, що дає можливість працювати у важкодоступних місцях. Ручки інструменту обладнані протиковзкими накладками, які поліпшують зчеплення. Корпус має плавні форми, зручний в експлуатації. Він також забезпечений протиковзкими матеріалами на поверхні.

Тривалий термін роботи інструменту дозволяє забезпечити акумуляторна батарея ємністю 2Ач і напругою 14,4 Ст. Повністю акумулятор заряджається всього за 40 хвилин. Є можливість застосовувати як Ni-Cd, так і Li-Ion батареї.