Новини ремонту

Проектування складів

Проектування складів Проектування складів являє собою досить важку задачу з опрацюванням генерального плану в зв'язці з УДС, з його закладенням в передпроектний період ескіз ППТ та містобудівну документацію.

В даному випадку треба особливо виділити важливість проектування з урахуванням пожежної безпеки, так як абсолютно всі логістичні центри, та й взагалі, всі великі склади завжди забезпечуються системою пожежогасіння. Можна сказати, що розробка проектів і проектування складів в Санкт-Петербурзі не виняток, це справа тільки для професіоналів.

Узгодження проекту складу

Труднощі складання проекту складів пов'язані не тільки з самим процесом складання проекту, але і з тим, що його дуже важко погодити. Найгірше те, що погоджувати проект потрібно відразу з декількома учасниками даного процесу, проект повинен бути узгоджений з містобудівним комітетом, КПООС, МНС і навіть з ГИБДД, а також з багатьма іншими учасниками.

Великі проектувальні проходять це випробування досить легко, в силу різних обставин, а ось що стосується молодих і невеликих компаній треба помітити, що у них справи з погодженням проектів завжди йдуть не дуже райдужно.

Проектування інфраструктури

Проектування складів
Окрему графу в проектуванні складів займає питання інфраструктури. Справа в тому що, як правило, великі склади будуються у видаленні від розвиненої міської, так і взагалі якої б то не було інфраструктури, тому до них доводиться вести всі комунікації, що звичайно ж повинно бути в повній мірі продумано проектувальниками.

Найскладніше в цій справі, звичайно ж проектування системи енергозабезпечення. Не можна не сказати і про систему водопостачання, яку також треба грамотно спроектувати, наприклад, передбачивши закладення автономної водозабірної свердловини, а також встановлення спеціальних резервуарів для зберігання великих обсягів води, в тому числі і з метою забезпечення достатньої пожежної безпеки. Велику важливість має і проектування опалювальної системи. При цьому будь-яка опрацювання інженерії вимагає від проектувальника великого досвіду.

Федеральна експертиза проекту

Проектувальник займається проектуванням складів завжди повинен враховувати вимоги недержавної або державної експертизи документації. При цьому, якщо мова йде про проектування складного складського комплексу, генеральний проектувальник зобов'язаний пройти федеральну експертизу створюваного проекту в органах головної державної експертизи.