Новини ремонту

Піноутворювачі ніздрюватих бетонів

Піноутворювачі ніздрюватих бетонів Багато пенобетонщики вже знають і мають досвід в тому, що не всяка піна підходить для виробництва пінобетону. Самостійне виготовлення бетону викликає засмучення і розчарування, тому що не виходить пінобетон.

У цьому відразу звинувачують погану піну. Але слід визнати той факт, що для виготовлення пінобетону необхідна спеціальна піна, яку отримують на спеціальному обладнанні.

Спеціальні vsvplus.com.ua здатні вивести продукцію на якісний рівень, і ви побачите, що почне виходити що-то "дірчасте". Тут просто необхідно спеціальне обладнання, де можна створити перші партії пінобетону у відповідності з технічними нормами і вимогами. Виготовити продукцію – це чудово, але необхідно ще і продати її. І тут з'являються основні труднощі.

Ринок формує відпускну вартість товару, і змінити що-небудь неможливо. Але з усіх ситуацій завжди є вихід. Ви можете довести до мінімуму свої витрати з яких складається собівартість. У цьому випадку потрібен грамотний підхід, а не "методи втику". Найчастіше, так звана незрівнянна піна, виявляється просто пустушкою. Чому? Та тому що вона не дружить з пластифікаторами і прискорювачами. Внаслідок цього кінетика міцності маси бетону до часу "розпалубки" може розорити на формоснастке.