Новини ремонту

Вибираємо тачку для дачі

Вибираємо тачку для дачі При переміщенні на ділянці вантажів під час ремонтних або будівельних робіт, а також щоденних робіт, які необхідно виконувати по саду і городу, ніяк не обійтися без спеціальної ooo888.ru.

Тоді виникає питання правильного вибору цього найпростішого транспорту, необхідного в повсякденному житті.

Колеса

При виборі городньої тачки важливо звернути увагу на конструкцію колісного ходу. Потрібно врахувати діаметр коліс, оскільки саме від цього залежить їх амортизація. Колеса з великим діаметром повинні бути пріоритетом при виборі такої тачки. Важливим критерієм є розміщення і число коліс — зазвичай їх два або одне. Пневматичні колеса на металевому ободі є одним з найбільш популярних рішень. Саме такі колеса забезпечують легкість управління при пересуванні по грунту з нерівним рельєфом. Крім того, тачка на колесах з шинами не буде створювати додаткові перешкоди на перезволоженому ґрунті після минулих злив.

Форма кузова

Важливим аспектом є форма кузова, що при виборі тачки для саду та городу, а також садово-будівельної тачки відіграє найважливішу роль. Як показує практика, найбільш практичні і зручні тачки мають кузов трапецеїдальної форми, передня частина якого трохи скошена, а дно має квадратну форму. Даний вид кузова дуже зручний у використанні, а також знижує навантаження на спину і кисті рук людини, керуючого тачкою. При оцінці надійності і терміну служби тачки, слід уважно оглянути кузов на наявність зварних швів. Кузов повинен бути цілісним, а шви повинні бути не разъехавшимися.

Ребра жорсткості

Кузова більшості випускаються в даний час тачок мають ребра, підвищують жорсткість конструкцій. У тачок більшості виробників є бічні ребра жорсткості, але у деяких є і фронтальні. Всі вони істотно підвищує надійність і довговічність виробу, а також зводить до мінімуму ймовірність деформації при перевезенні вантажів великої маси, наприклад, великих цеглин і каменів.

Вибираємо тачку для дачі
Вибираємо тачку для дачі

В деяких випадках наявність ребер жорсткості може відігравати негативну роль в експлуатації тачки. Так, наприклад, під час перевезення сипучих вантажів або рідин наявність ребер приносить незручності.

Яка б не була удавана міцність тачки, в ній не слід перевозити вантажі з масою, що перевищує зазначену в паспорті заводу-виробника. Що стосується безпеки експлуатації тачок, то це залежить від якості їх виготовлення. Так, якщо у тачки завальцьовані борту, то це істотно знижує ризик травмування при падінні на її гострі краї.

Що ж стосується ергономічних показників, то кращою буде тачка з найбільшим нахилом у бік можливого перекидання. Це зводить до мінімуму зусилля при розвантаженні та завантаженні тачки. Розташування упорів на задніх кутах або вздовж заднього борту також полегшує завантаження кузова тачки.