Новини ремонту

Електротріммери Efco

Електротріммери Efco Серед кіловатних побутових электротриммеров Efco 8100 - одночасно і найлегша, і самий ефективний (ширина зрізу - 37 сантиметрів). На перший погляд, виграш у вазі півкілограма може здатися несуттєвим, але спробуйте попрацювати тримером кілька годин поспіль - кожен зайвий грам потягне на всі десять.

Це особливо позначається під час косовиці високої трави, а саме на таку www.postroil.com Efco 8100 і розрахований. Однак головні свої достоїнства цей тріммер демонструє на високій і старої траві, де ні газонокосарки, ні малопотужні тримери впоратися вже не можуть.

Електротріммери Efco
В якості прикладу: навіть в ідеальних www.postroil.com є місця, про які періодично забувають, спохватываясь тільки тоді, коли трава вже сягає коліна і починає старіти. Efco 8100 легко впорається з подібною проблемою, благо, його потужність (1000 Вт) це дозволяє.

Порівняно з Efco 8100 тример 8060 володіє значно меншою потужністю, яка, тим не менш, дозволяє йому без проблем справлятися з травою середньої жорсткості. В іншому він дуже схожий на модель 8100 (зокрема, двигун у нього також розташований на рукоятці).