Новини ремонту

Контроль ґрунту на межі СЗЗ

Контроль ґрунту на межі СЗЗ Контроль ґрунту на межі СЗЗ (санітарно-захисних зон) – це захід, який передбачено законодавством. Це необхідно для забезпечення безпеки населення, атмосфери, культурних та інших рослин тощо

Такий обов'язок лежить на власника об'єкта, що є джерелом забруднення і має такі зони.

Самі виміри, а також їх дослідження, виконуються спеціалізованими компаніями, що мають відповідні сертифікати та ліцензії.

Контроль ґрунту на межі СЗЗ як захід обов'язково передбачається в проекті організації цих зон. За їх відсутності проект просто не пройде перевірку.

Після здійснення контролю грунту можливі наступні варіанти розвитку подій. Якщо перевищень забруднюючих речовин немає, то екологічна ситуація визнається задовільною. Якщо ж перевищення присутні, то необхідно встановити їх причини:

 • дослідити забруднюючі чинники, особливо невраховані раніше;

 • дослідити якісний стан раніше врахованих чинників і т. д.
 • Як тільки причина встановлена, необхідно усунути її або, якщо є така можливість, або розробити і погодити нові межі санітарно-захисної зони.

  У тому випадку якщо контроль ґрунту на кордоні ecolusspb.ru показує перевищення допустимих норм забруднюючих речовин, то можлива матеріальна та адміністративна відповідальність винної компанії або індивідуального підприємця, але із зобов'язаннями винуватця виправити ситуацію.

  Частота здійснення контролю передбачається проектом створення СЗЗ, вона в жодному разі не повинна бути рідше ніж 1 раз в рік. Особливо серйозно державні органи належать до радіаційних об'єктів, перевірка грунтів біля них регламентується СП (санітарними правилами) 2.6.1.2216-07 (2007 року).

  При цьому в нашій країні велика кількість підприємці та компаній, які мають підприємства підходять під цей список. Але найчастіше дані підприємства дійсно необхідні громадськості.

  Просто в даній ситуації важливо зробити все з розумом і за законом. Виходячи з частотності перевірки СЗЗ, можна один раз рік виплачувати комісію або штраф, але при цьому продовжувати свою діяльність, ніж спочатку уникати оплати, і потім довести все справа під суд.

  Краще всього спочатку забезпечити своє производитство всім необхідним устаткуванням, яке допоможе реализоывать роботу, без викидів небезпечних речовин. Адже прогрес не стоїть на місці і в світі з'явилася велика кількість засобів, які можуть допомогти в даній ситуації.

  Не дивлячись на дорожнечу обладнання та коштів, що витрачені гроші окупляться в процесі производитсва. Тим більше там буде легше получиь легальний доступ до реалізації своєї виробничої діяльності.