Новини ремонту

Спецодяг для проведення будівельних робіт

Спецодяг для проведення будівельних робіт Робочим на будмайданчику видається спеціалізований одяг, взуття, каски та інші пристосування для забезпечення безпеки. Особливо ретельна екіпірування проводиться для мулярів, електромонтерів, монтажників-висотників, зварювальників, малярів, фасадних робітників.

Фахівців цих професій спецодяг яку можна придбати тут stoitex.ru захищає від несприятливих впливів електричного струму, продуктів горіння або інших небезпек.

До стандартного комплекту спецодягу належать напівкомбінезон, куртка та робоче взуття. Індивідуальна захист забезпечується спеціальними пристосуваннями. Для різних пір року комплекти спецодягу різні. Для зими застосовується утеплений варіант з теплою курткою, валянками або теплими черевиками.

Основним завданням забезпечення робітників спецодягом є захист людини від впливу на нього небажаних факторів зовнішнього середовища. Це може бути пил, бруд, різні випаровування, падаючі зверху предмети, Спецодяг повинна бути міцна і зручна, не заважає рухам. Дуже важливо, щоб працівник зміг зберегти протягом робочої зміни повну працездатність.

Звичайно ж, лідируючим місцем при шитті одягу є його комфортність і міцність. Але й естетичності моделей спецодягу приділяється сьогодні велике значення.

Проблема придбання спецодягу вирішується різними способами. Для великих компаній зазвичай робочий одяг шиється на замовлення. Для цього робиться підбір індивідуального дизайну і високоякісних тканин в певних фірмових колірних рішеннях. Одяг позначається логотипом компанії.

Будівельні організації середнього класу купують практичну спецодяг за невисокої вартості, іноді на шкоду якості. Все ж краще вибирати варіант з розумною ціною і відмінною якістю.

Різні будівельні професії потребують своєї робочої одязі. Різноробочим на будівництві видається стандартний комплект одягу. Тільки при необхідності додаються респіратори, рукавиці або каски. Для мулярів комплект одягу складається з куртки, штанів і каски в обов'язковому порядку.

Малярів одягають в брюки, куртку і головний убір. Також видаються бавовняні рукавички. При мокрих процесах оштукатурювання для спецодягу використовується непромокаємий тканину. Для безпеки фасадних робочих одяг має світловідбиваючі знаки.