Новини ремонту

Сучасна рулетка

Сучасна рулетка Компанія Stanley известа на світовому ринку, як один з провідних лідерів по виробництву і продажу ручного інструменту, презентувала покупцям оновлену лінійку ручного інструменту.

Майстри, що віддають перевагу якісному інструменту, по достоїнству оцінять новинки, які максимально полегшать роботу, зроблять її більш швидкою та приємною.

Одна з цікавих новинок - рулетка FatMax Xtreme довжиною 8 м, відрізняється зручністю в застосуванні і тривалим терміном експлуатації. По всій довжині стрічки нанесена высококонтрастная поліестерова плівка, що захищає розмітку від стирання і полегшує зчитування результатів виміру.

Перші 15 см вимірювальної стрічки покриті додатковим захисним шаром, що підвищує міцність цієї частини, найбільш схильною до зношування. Конструкція рулетки і використання нових технологій при виготовленні вимірювальної стрічки дозволяють проводити виміри до 4м без помічника, на вазі. Хромований корпус рулетки з м'якими гумовими вставками не дозволяє інструменту ковзати в руці. Якщо вам потрібно www.elsoservice.ru без такого інструменту вам просто не обійтися!