Новини ремонту

Рабатка багаторічників

Рабатка багаторічників В саду можна посадити рослини, пишно квітнуть з весни до осені і не вимагають особливого догляду. Висаджувати рослини на клумбу-рабатку краще за заздалегідь розробленим планом, який визначає колірні тони, висоту рослин і відстань між ними.Грунт необхідно розпушити, а краще перекопати на глибину один-два багнети. Якщо це зробити восени, взимку земляні брили розпадуться самі по собі. Перериту землю розрівнюють граблями, одночасно розбиваючи залишилися грудки, і перемішують з компостом.

Рабатка багаторічників
Рослини садять згідно зі складеним планом. Високі рослини повинні знаходитися позаду, низькі — спереду. Лунки для рослин повинні бути приблизно в два рази більше комов землі. Перш ніж висаджувати рослини, їх необхідно витримати у воді.

Перед посадкою рослини виймають з горщиків. Якщо витягти рослину важко, горщик збоку можна розрізати садовими ножицями. Кому землі повинен бути повністю насичений водою і добре переплетений корінням. Волокна повинні мати білий відтінок (буруватий відтінок означає, що коріння підгнили).

Уклавши в лунку органічне добриво, неї саджають рослина. Порожнини навколо рослини заповнюють вийнятої землею з подальшим її ущільненням. Рослину висаджують в землю також глибоко, як і перед цим воно знаходилося в горщику.

Межі між зонами для вирощування різних рослин позначають высыпанными доріжками піску.

Рабатка багаторічників

За матеріалами журналу "Робимо самі"