Підлога

Маленька ванна сантехніка

Маленька ванна сантехніка При наявності невеликої ванної кімнати стає проблематичним вибір оптимальної сантехніки. Звичайно, можна вибрати вподобані вироби, але їм просто буде мало місця в приміщенні, яке перетвориться в склад.

Детальніше: Маленька ванна сантехніка

Чому скрипить ламінат

Чому скрипить ламінат Ламінат користується достатньою популярністю в якості матеріалу для обробки підлоги, завдяки демократичній ціні і реалістичною імітації дерев'яної підлоги.

Детальніше: Чому скрипить ламінат

Унітази Року комфортні інновації в світі сантехніки

Унітази Року комфортні інновації в світі сантехніки Відомий іспанський концерн Roca, що спеціалізується на виробництві якісної санітарної кераміки, пропонує своїм споживачам найширший асортимент унітазів.

Детальніше: Унітази Року комфортні інновації в світі сантехніки

Оперативний термоконтроль

Оперативний термоконтроль Якщо під час ремонту потрібні вам www.potolki-super.ru тоді рекомендую вам придбати їх тут www.potolki-super.ru

У країні з суворим кліматом на опалення доводиться витрачати величезні паливно-енергетичні ресурси.

Детальніше: Оперативний термоконтроль

Як організувати догляд за паркетною дошкою

Як організувати догляд за паркетною дошкою Серед сучасних підлогових покриттів паркетна дошка вважається одним з найбільш підходящих для створення практичного і екологічно чистого інтер'єру. Але не варто забувати, що будь-які натуральні матеріали вимагають особливого поводження.

Детальніше: Як організувати догляд за паркетною дошкою

Що таке мармолеум

Що таке мармолеум Сучасний будівельний ринок пропонує безліч матеріалів для декорування підлоги, як нових, так і вже перевірених часом. Мармолеум є відносно новою розробкою, і спочатку розглядався просто як різновид лінолеуму.

Детальніше: Що таке мармолеум

Керамограніт grasaro

Керамограніт grasaro Говорячи в цілому про керамограніті, хочеться відзначити, що дійсно таке підлогове покриття в сучасному світі користується особливим успіхом, насправді, так і є.

Детальніше: Керамограніт grasaro

Оздоблення стін блокхаусом

Оздоблення стін блокхаусом Існують різні будматеріали для обробки стін і з кожним роком їх кількість стрімко зростає. Ще недавно в моді було виконувати обробку стін будинку вагонкою, але мода змінюється.

Детальніше: Оздоблення стін блокхаусом

Килимові доріжки в інтер'єрі приміщення

Килимові доріжки в інтер'єрі приміщення Натуральні килими з різноманітними візерунками і різних розмірів ні в якому разі не можна назвати застарілим стереотипом. Скоріше це класика, що прикрашає і підкреслює забезпеченість і багатство в домі.

Детальніше: Килимові доріжки в інтер'єрі приміщення