Підлога

Оздоблення стін блокхаусом

Оздоблення стін блокхаусом Існують різні будматеріали для обробки стін і з кожним роком їх кількість стрімко зростає. Ще недавно в моді було виконувати обробку стін будинку вагонкою, але мода змінюється.

Таке відчуття, що більше нових матеріалів придумується, тим більше вони намагаються висловити старовину. Також сталося і з блокхаусом.

Лише вишукані цінителі або люди, які намагаються заощадити на будівництві будинку зводять їх з дерева. Але навіть при такому збігу обставин люди, які побудували кам'яні будинки обробляють їх зсередини деревом.

Блокхаус є дуже зручним матеріалом для обробки і прискорює монтаж з-за великих площ. Кімнати, оброблені блокхаусом створюють обстановку старовинного житла.

Перш за все, перед установкою необхідно купити сам матеріал. А для цього вибрати по-справжньому якісно вироблене виріб. Листи оздоблювального матеріалу повинні бути рівними, без викривлень. У більшості випадків це відбувається із-за неправильного зберігання. Якість деревини основний показник, за яким оцінюється ціна матеріалу і його клас. Чим вище клас, тим якісніше виріб. Не варто економити на матеріалі і купувати деревину з великою кількістю сучків. Після установки це буде виглядати непривабливо.

Оздоблення стін блокхаусом
Оздоблення стін блокхаусом

Монтаж блокхаус починають з установки рейок закріплення і вирівнювання стіни при необхідності. Зазвичай листи матеріалу кріпляться по горизонталі, відповідно необхідно буде встановити вертикальні рейки. Спочатку встановлюються рейки на кутах для правильного положення примикань. Рівнем перевіряють положення рейки і регулюють, підкладаючи під неї тонкі листи фанери.

Після остаточного вирівнювання рівня приступають до монтажу. До кам'яних стін рейки закріплюють дюбель-цвяхами, а до стіни з дерева саморізами. Відстань між кутовими рейками не повинно бути більше 15 см від стіни. Після завершення установки всіх кутових рейок починають монтаж всіх інших. Рівень і стан їх виводять керуючись положенням кутових рейок. Якщо перекриття підлоги кімнати ще не змонтовано, то необхідно виконати закладення порожнечі між основною стіною і листом блокхаус знизу. У тому випадку якщо підлога вже є необхідно усунути щілини по краях стін, щоб холод не потрапляв у будинок через них. Встановлюють листи блокхаус знизу вгору. Перший лист матеріалу необхідно встановити по рівню. Положення листів сусідніх стін по відношенню один до одного можна виконати врівень або в шаховому порядку. У будь-якому разі виконання кутів займе чимало часу через необхідність підгонки. Краще виконувати оздоблення всіх чотирьох стін одночасно. Тільки так можна досягти ідеального результату.

Блокхаус дуже сучасний матеріал для обробки стін, навіть якщо і створює образ старовини.