Підлога

Наливна підлога в гаражі поліуретановий або епоксидний

Наливна підлога в гаражі поліуретановий або епоксидний

Наливна підлога в гаражі: поліуретановий або епоксидний?Вибираючи покриття для гаража або депо, замовники часто важко зробити правильний вибір. Поліуретановий або епоксидний наповнювач – що краще використовувати?

Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні. Наливна profitpol.ru - покриття, яке відмінно впорається з впливом хімічних речовин, з плямами масел і бензину, із залишками солі і бруду.

Поліуретанові покриття чудово підходять для облаштування промислових об'єктів. До них сміло можна віднести:


  1. СТО та мийки


  2. Склади і термінали.


  3. Гаражі та депо.


Багато клієнтів компанії «ПрофитПол» не перший рік безпроблемно експлуатують виконані конструктиви – вони повною мірою оцінили переваги полімерних підлог у своїх транспортних гаражах.


Що важливо для якісного підлоги в гаражі?


Полімерний конструктив у гаражі повинен бути здатний витримати інтенсивні механічні навантаження: накати з шипами, пробуксовування, прогазовки і т. д. Він повинен бути несприйнятливий до падінь пристосувань і важких інструментів.


Пропоновані компанією конструктиви Полифлекс і Полиплан зручні в прибиранні будь підлогомиючої технікою. Вони не бояться вологості, вогню, коливань температури. Фахівці компанії підготують вашу бетонну основу найкращим чином.


Яке б покриття ви не замовили на сайті компанії, першочергове завдання – вирівнювання бетонної основи в гаражі за допомогою професійної техніки:


  • шліфувальних машин;


  • дробоструминного обладнання;


  • плоских фрез і т. п.


У гаражі обов'язково повинна бути забезпечена на гідному рівні гідроізоляція. Це запобіжить утворенню «лінз» під бетоном і розриви підстави підлоги в гаражі.

Перед заливкою полімерного наповнювача майстра ТОВ «ПрофитПол» проведуть необхідні роботи з поліпшення міцності стяжки. Сам полімерний компонент буде залитий при необхідних показниках температури і вологості. В результаті ви отримаєте високоякісне невибаглива універсальне покриття, яке простоїть без ремонту кілька десятків років.


Епоксидна наливна підлога в гаражі – гідний конкурент поліуретанове?

Даний вид покриття володіє рядом виражених властивостей, які при деяких умовах експлуатації роблять його монтаж кращим, ніж покриття на поліуретановій основі. Епоксидно-кварцовий підлога в гаражі володіє наступними властивостями:


  1. Монолітна конструкція без видимих швів.


  2. Видатна герметичність.


  3. Неперевершена хімічна стійкість.


  4. Висока стійкість до абразивних впливів.


Епоксидні покриття володіють чудовими антистатичними властивостями. Пил не збирається на них. До того ж при укладанні ці покриття не «пахнуть», що може бути актуальним у тих випадках, коли роботу гаража неможливо зупинити.


У затверділому стані епоксидно-кварцові конструктиви від ТОВ «ПрофитПол» абсолютно безпечні для вашого здоров'я.


Якщо ви подивитеся на виконані епоксидні наливні підлоги для гаража в нашому портфоліо, то зможете достовірно уявити якогось якості покриття пропонує ТОВ «ПрофитПол». Наші підлоги для депо і гаражів спокійно витримують різноманітні навантаження, інтенсивний рух колісного транспорту, машин і механізмів. Епоксидно-кварцові конструктиви різного кольору залишаються самими міцними синтетичними статями.

Нашим наливним покриттям ні почому не тільки ударні впливи, але і агресивні компоненти лугів і бензинів. Все це швидко і безслідно забирається без жодних наслідків для підлоги в гаражі.


Компанія ТОВ «ПрофитПол» пропонує тонкошарові і товстошарові конструктиви своїм замовникам на вибір. Кожен з них, як підлога в гаражі буде бездоганно змонтований. Будь то недорогий конструктив Полифлекс або товстошарових Поліпласт – ми гарантуємо безремонтную тривалу роботу і заявлений набір властивостей покриття. Ваш підлога в гаражі буде справно радувати вас і ваших клієнтів, а ви забудете про експлуатаційних витратах.