Підлога

Укладання ламінату - як все виконати за правилами

Укладання ламінату - як все виконати за правилами Укладати ламінована підлога слід на рівну поверхню. Зазвичай це бетонна, цементна стяжка або дерев'яний підлогу. Головна вимога до основи – це рівна і тверда поверхня.

При www.postroil.com допускається перепад ламінованих панелей один - два мм. В іншому випадку панелі деформуються.

Для ламінованих підлог обов'язкова потрібна підкладка під ламінат. Вона одночасно служить теплоізолятором і шумопонижаючим бар'єром. Для підкладки під ламінат використовують коркове дерево або полівінілхлориду.При укладанні ламінату допускається перепад ламінованих панелей один - два мм. Товщина підкладки повинна бути 2 - 10 мм. Чим товще дошка, тим тепліше підлогу і краще звукоізоляція.

При складання ламінату в першу чергу збирається в довжину перший ряд. Відстань від стінки потрібно витримувати не менше 10 мм. Для зручності використовуйте обмежувачі. Їх вставляють у проміжок між стіною і першим рядом ламінованої панелі.

Другий ряд збирають, починаючи з половинки, щоб виходила шахматка.

Вставляти панелі рекомендується під кутом в 45 градусів, потім розгойдуючи поступово опускати до підлоги. Забивати панелі одна в іншу ні в якому разі не можна. Для того, щоб замок повністю зійшовся, обережно постукайте по щілині www.postroil.com. Якщо щілина не закривається і після цього, перевірте, чи не потрапила в паз бруд . Останній ряд панелей збирається так само, як і попередні.