Підлога

Як правильно підібрати освітлення для кімнати з низькою стелею

Як правильно підібрати освітлення для кімнати з низькою стелею Якщо житло відрізняється якою-небудь вадою, то його завжди можна виправити, для чого існує чимало дизайнерських хитрощів. Приміром, «низькі» стелі можна підняти, для чого необхідно знати кілька прийомів з використанням освітлювальних приладів, про що піде мова нижче.

Якщо вам потрібен дизайн приміщення від професіоналів, звертайтеся за інформацією за наступним посиланням - www.remontdizaynspb.ru.

Як правильно підібрати освітлення для кімнати з низькою стелею

Знаходимо місце великий люстрі

Якщо ваша кімната не відрізняється високими стелями, а навпаки, то краще всього віддавати перевагу невеликим люстрам, які чітко зафіксуються на поверхні, а не будуть звисати на підлогу приміщення. Одним словом, необхідний освітлювальний прилад, явно не кидається в очі. Одним з них можна назвати світильник на шарнірних кронштейнах. Особливо це актуально, коли в планах видозміна інтер'єру – світильник легко знімається і встановлюється заново на стіну. Якщо все ж хочеться повісити велику люстру в невеликій кімнаті, то робити це потрібно лише в тому випадку, коли вона не стане заважати людям високого зростання. Ідеальне для цього місце – над обіднім столом.

Направляємо плафони вгору

Важливо, щоб світло, що випускається люстрою, був направлений в стелю. Завдяки подібному світлового розсіювання виходить візуальне підведення стелі. Особливо помітно це в приміщеннях, де стеля виконаний в білому кольорі, дозволяючи розсіюватися світла по всій кімнаті. Темні відтінки, в свою чергу, будуть поглинати певну частину світу. Ідеальним же варіантом і зовсім вважається стелю з металевим відтінком: він і відобразить світло і порадує своїм неординарним зовнішнім виглядом.

Використання накладних світильників

Такий варіант вважається очевидним, якщо мова йде про оформлення приміщення з низькими стелями. Подібне освітлювальний пристрій відрізняється своєю компактністю і ненав'язливістю, адже вони виробляються невеликих розмірів, а корпус виготовлений таким чином, щоб щільно до стіни монтувати світильник.

Вбудований світильник

Є один варіант, який і зовсім передбачає візуальний відмова від світильників. Зараз доступні вбудовувані світильники, тіло яких легко ховається в самій стелі. По своїй формі вони можуть бути різноманітними, наприклад, широко користуються точковими, круглими, квадратними, прямокутними і навіть тими моделями, які виконані у вигляді смуги.

Натяжну стелю

Багатьом відомий такий прийом, що дозволяє візуально збільшити приміщення, для чого застосовується оформлення, передбачає наявність дзеркальної поверхні, яка займає половину кімнати. Дзеркало здатне відображати світло, чим і збільшує» приміщення. Однак, якщо мова йде про стелі, то недоцільно використовувати даний дзеркало. Благо, на даний момент доступні багато технологій, одна з яких подарувала «глянець». Глянцевий ефект найчастіше досягається завдяки тому, що в приміщенні монтується підвісна стеля. Відзеркалюючий ефект – не єдина його гідність. Варто відзначити також ідеальну рівність поверхні, що грає важливу роль при оформленні маленького приміщення.