Підлога

Вінілові покриття для вашої кухні

Вінілові покриття для вашої кухні У більшості будинків, місце, в якому постійний рух і метушня, - це кухня. Ця ж кімната постійно потребує систематичної прибирання. З цих причин ваша кухня вимагає якісне і зносостійке покриття, яке витримає будь-які пертурбації.

Вибираючи відповідне підлогове покриття, зупиніться на розкішному вініловому настилі, який надійний і довговічний. Вінілові покриття виготовляються з полівінілхлориду, скловолокна і барвників. Виворітний матеріал виготовляється стійким до вологи та плісняви. Найприємніше, що це покриття поєднує в собі хорошу ціну та високу якість. Завдяки своїй довговічності та легкості в обслуговуванні багато домовласники набувають саме такий настил для своєї кухні.

Істотно важливо, щоб ви мали уявлення про різні види вінілового підлоги, так вам легше буде зробити свій вибір. Вінілове покриття випускається в різноманітному варіанті дизайну і кольору, має підкладку з шару піни, щоб додати більше комфорту вашим ногам. Однак, із-за цього демпфування, дешеві вінілові покриття стають вразливими для вм'ятин, викликаних падінням об'єктів. Завжди враховуйте зовнішній вигляд підлогового покриття при виборі дизайну. Краще всього, якщо ви підберете той варіант, який не буде акцентувати увагу на вмятинах і подряпинах.

Пропонуємо вам ознайомитися з існуючими типами дешевого вінілового підлогового покриття для вашої кухні, щоб надалі ви здійснили успішну покупку.

Вінілові покриття для вашої кухні
Вінілові покриття для вашої кухні

Листовий вініловий настил є кращим варіантом, особливо, якщо ви обмежені в коштах. Листи загорнуті в рулони приблизно шість на дванадцять футів. Проте з ними складно впоратися, якщо у вас маленький підлогу, так як вам буде потрібно розрізати. Оскільки даний тип покриття поставляється у великих листових формах, вам знадобиться допомога фахівця, щоб правильно розташувати його на підлозі вашої кухні.

Вінілова плитка - підходящий варіант для кухонного покриття, так як вона набагато простіше в укладанні порівняно з вініловим листом. Існують різні види вінілових плиток, тому ви зможете підібрати те, що вважаєте найкращим для вашої кухні:

Самоклеящуюся плитку дуже просто прикріпити на підлогу, у зв'язку з тим, що вона має липку основу. Однак потрібно враховувати той момент, що поверхня зобов'язана завжди бути чистою і сухою. Цей тип покриття не зовсім бажаний для кухні, де завжди є ризик просочування води через шви.

Інкрустована плитка важче і товще, ніж друкована, так як її товщина обумовлена наявністю вінілу. Ось чому вона міцніша й витриваліша.

Плитка "VCT" проводиться з перероблених вінілових продуктів, тому вона надійна і довговічна.