Підлога

Як самостійно зробити заливні підлоги

Як самостійно зробити заливні підлоги Зараз, під час ремонту в будинку все частіше стали використовувати для підлогового покриття наливні підлоги. І це абсолютно не дивно. Адже таке підлогове покриття має купу різних достоїнств.

Наприклад, наливні підлоги відрізняються особливою міцністю і довговічністю, а також вони є самим естетичним підлоговим покриттям. Крім цього на поверхні підлоги з таким матеріалом, не буде ні яких швів або стиків.

Наливні підлоги відносяться до декоративного покриття, завдяки якому можна створити справжній витвір мистецтва.

Позитивні характеристики це, звичайно ж, добре, але от як самому залити наливні підлоги це питання серйозне. У цій статті буде написана покрокова інструкція про самостійне затоці підлоги.

Інструкція

Кінцевий результат роботи і його якість буде залежати безпосередньо від того, наскільки добре буде підготовлено основу для заливки підлоги. Для початку, рекомендовано, ретельно розрівняти поверхню і закрити всі наявні тріщини або стики між плитами. Видаліть старе покриття і гарненько відмийте поверхню. Також дуже важливо щоб були закриті абсолютно всі повітряні пори. Інакше якщо хоч вона невелика залишиться, то нове підлогове покриття може роздутися повітряними бульбашками. Якщо старе покриття була дерев'яною, то йому потрібно буде надати легку шорсткість.

Як тільки підстава відмито і очищене можна приступити до подальших попередніми робіт. Для цього потрібна спеціальна грунтовка під наливні підлоги. Візьміть чистий валик і гарненько обробіть поверхню підлоги ґрунтовим розчином. Для висихання ґрунтовки знадобиться близько доби.

Після повного висихання ґрунтового покриття можна приступати до дій по заливці основного шару наливних підлог. Тільки спочатку рекомендовано переконатися в тому, що температура повітря в кімнаті була не менше %5 і не більше 25 градусів. А також під час самої роботи не повинні відбуватися різкі зміни в температурі. Далі необхідно буде приготувати полімерне покриття, дотримуючись зазначеної інструкції.

Як самостійно зробити заливні підлоги
Як тільки все готово до заливці підлоги, то потрібно приступати до процесу. Полімерне покриття володіє відмінною плинністю, і тому потрібно буде просто інколи допомагати йому, рівномірно розподілятися по поверхні. Щоб регулювати товщину необхідно використовувати спеціальну рухому планку на правилі. А також потрібно буде періодично проколювати поверхню наливної підлоги, щоб в ньому не утворювалися бульбашки.

Щоб домогтися незвичайного дизайну, можна помістити під заливку основного підлоги будь-які гарні камінчики або мушлі. А щоб отримати художнє покриття потрібно просто на основний шар наклеїти спеціальне зображення і потім залити його завершальним шаром. Після заливки в обов'язковому порядку завжди прокатывайте всю поверхню валиком з голочками.