Підлога

Скло та його застосування в сфері сучасного будівництва

Скло та його застосування в сфері сучасного будівництва Зараз, як відомо, скло вже досить впевнено зайняло свою певну нішу серед сучасних різновидів оздоблювальних матеріалів. І все це незважаючи на те, що протягом досить тривалого часу подібний матеріал був далеко не самим практичним варіантом для обробки, та й до того ж, ще й досить дорогим.

Істотне ж стрибок у розвитку інноваційних технологій, без всякого сумніву, дуже серйозно торкнулася і сфери скляного виробництва, давши тим самим можливість виробникам робити скла максимально якісними і надавати їм абсолютно будь-які форми і забарвлення. Саме все це сьогодні як раз і зробило скло неймовірно популярним матеріалом при декоруванні самих різних приміщень, здатним створювати неймовірно оригінальні інтер'єрні рішення. При цьому, природно, подібний матеріал цілком може застосовуватися як при облагороджуванні стін, так і при облаштуванні стель і навіть підлогових покриттів.

Особливу енергозберігаюче скло

Дана різновид скла, завдяки своїм особливим властивостям, вже досить тривалий час користується у споживачів найбільш широким попитом. Головна його особливість полягає в тому, що влітку воно допомагає створювати в приміщенні прохолодну атмосферу, а взимку, навпаки, сприяє збереженню тепла.

Скла декоровані різними візерунками

Подібного типу скло відноситься виключно до категорії декоративних матеріалів, оскільки через наявність візерунків через нього абсолютно нічого не можна побачити, а отже, застосовувати таке скло за прямим призначенням буде вкрай проблематично. Виготовляються даного типу скла зазвичай двома методами: шляхом нанесення на його поверхню особливого клею, виконаного на силікатній основі, який після процесу випалу якраз і створює різні візерунки або за рахунок гарячої прокатки ще скляної маси через особливі рельєфні валики.

Спеціальне армоване скло

Скло та його застосування в сфері сучасного будівництва
Відмітна особливість такого типу скла полягає в тому, що всередині його є досить міцний, виконаний з металу сітчастий каркас. Дана різновид скла відрізняється чудовою міцністю і дуже істотною довговічністю, однак, що стосується декоративної складової, то вона у нього майже повністю відсутня. Саме тому, таке скло найчастіше застосовують тільки виключно при облагороджуванні нежитлових приміщень.

Загартоване скло

У плані своєї міцності, скло даного типу досить серйозно перевершує свого армованого аналога. Завдяки використанню особливої методики виготовлення, подібне скло виходить неймовірно стійким до різного роду зовнішніх впливів, а також до різких перепадів температури.