Підлога

Автоматичні ворота види та переваги

Автоматичні ворота види та переваги Автоматичні ворота користуються таким великим попитом з-за того, що дана конструкція практично не має недоліків. Цей вид воріт актуальне для установки як в будинках, так і на багатьох підприємствах і в цій статті піде мова про їх видах і достоїнства.

Останнім часом великим попитом користуються автоматичні ворота від виробника Sizam.

Автоматичні ворота види та переваги

Робочий принцип воріт досить простий – металеві стулки пересуваються по рамкам. Самі стулки рухаються за рахунок спеціальних роликів, розташованих на певній відстані, в залежності від габаритів самих воріт.

Будь-яка автоматична конструкція забезпечується пультом ДУ, завдяки якому відкривати і закривати ворота можна віддалено, перебуваючи, наприклад, в салоні автомобіля.

Однак, можуть виникати аварійні ситуації, і в цьому випадку процедура відкривання і закривання може здійснюватися самостійно, тобто вручну. У конструкції автоматичних воріт передбачається якісна система безпеки. Найбільш оптимальною системою є фотоелементи, які швидко блокують електричний привід в той момент, коли поблизу створ воріт знаходиться машина чи людина.

На даний момент доступно чимало різновидів автоматичних конструкцій, відмінності між якими в галузі застосування. Приміром, є вид воріт, які застосовуються суто для побутових цілей. Подібні конструкції знаходять застосування в заміських будинках і садибах. Є ворота, які вмонтовуються суто на підприємствах. Також, як заявляються фахівці, ворота можуть відрізнятися типологією, тобто вони можуть бути секційними, в'їзними, орними і відкатами. Для того, щоб термін служби автоматичних воріт був більш довгим, передбачається цинкове покриття. Його наносять навіть на пружинні механізми, що дозволяє запобігти негативні впливи навколишнього середовища.

Яких видів бувають автоматичні ворота:

• секційні. Цей вид воріт може бути промисловим і побутовим. Останні є важкими конструкціями, які щодня і часто експлуатуються. Їм не страшний вітер, вони герметичні і щільно закривають приміщення. На них монтуються навальні двигуни. Більш простим варіантом є гаражні ворота. Конструкція наступна: панелі, електричний привід, направляючі, система безпеки та дистанційне керування. Унікальні конструктивні особливості воріт дозволяють їм займати мінімальний простір зсередини гаража. Відкриваючись, ворота «згортаються» під стелю;

• рулонні ворота. Цей варіант воріт актуальний для тих споживачів, які звикли до раціонального використання вільного простору. По суті, дана конструкція ідеальна для невеликих приміщень, так як, щоб відкрити і закрити ворота, необхідно мінімум простору. Такі ворота монтують в тих місцях, де інші види просто немає можливості встановити. Найчастіше ворота задіюються в якості гаражних і виїзних. Відкриваючись, конструкція воріт «згортається» на вал;

• відкатні. Даний вид воріт також актуальне в тому випадку, якщо вільний простір обмежений. Відкриватися конструкція може вліво і вправо. Монтувати такі ворота легко і просто. Передбачається підлогове покриття, яке доповнюється спеціальним рейкою зі зливом;

• розстібні. Для кріплення цих симетричних віконниць передбачаються петлі. Можливий варіант використання однієї стулки.