Підлога

Обробка стінових поверхонь за допомогою ламінату

Обробка стінових поверхонь за допомогою ламінату Чуючи про ламінат, людина найчастіше уявляє собі досить якісне і дуже привабливе підлогове покриття. За великим рахунком, це, звичайно ж, так, однак крім підлоги, даний матеріал з таким же відмінно підходить і для обробки стінових поверхонь.

Його застосування при декоруванні стін зазвичай обумовлюється абсолютно тими ж причинами, що і у випадку з підлоговими покриттями, а саме чудовою стійкістю, неймовірною міцністю і, природно, особливою привабливістю.

Покриття такого типу надзвичайно довговічні, а також відрізняються досить солідною стійкістю до вологи і всіляких хімічних і механічних впливів. А оскільки на відміну від підлоги на поверхні стін такі надзвичайно високі навантаження зазвичай не виявляються, то тут цілком можливо застосовувати навіть ламінат з самими низькими експлуатаційними показниками. Монтаж даного матеріалу, в даний момент, найчастіше виконується за двома різними методиками, (каркасною і клейовий), кожна з яких, природно, володіє своїми певними плюсами і мінусами.

Укладання за допомогою спеціального клею

Обробка стінових поверхонь за допомогою ламінату
У разі застосування такого способу робочу поверхню стіни спочатку потрібно якісно вирівняти і обов'язково покрити шаром штукатурки, щоб всі нерівності, по можливості, не перевищували пари міліметрів. Даний метод монтажу, звичайно ж, вимагає дуже серйозних зусиль, однак, при цьому, дозволяє максимально зберегти в приміщенні наявний простір.

Закінчивши з вирівнюванням робочої поверхні, можна переходити до безпосередньої поклейці самих плит ламінату, починаючи обов'язково з нижнього лівого кута стіни. При цьому розташовувати самі плити, в даній ситуації, можна дак горизонтально, так і вертикально. Проте тут дуже важливо відзначити, що в ході підгонки плит, при такій методиці монтажу можна досить легко змістити всю поверхню, тому набагато доцільніше попередньо збирати ламінат в невеликі щити, і вже їх приклеювати до робочої поверхні стіни.

Монтаж на спеціальну рейкову обрешотку

Обробка стінових поверхонь за допомогою ламінату
Дана методика досить серйозно спрощує саму процедуру монтажу ламінату, однак, при цьому, досить суттєво зменшує внутрішні габарити приміщення. Перш за все, в подібній ситуації, зазвичай збирається спеціальна обрешетка і прикріплюється до робочої поверхні стіни. Кріплення ламінатних плит до решетування, при даному способі монтажу, здійснюється за допомогою особливих кріпильних клейм, які також застосовуються при роботі з МДФ панелями. При цьому в разі необхідності, всі утворилися між стіною ламінатом порожнини можна додатково заповнювати різного роду ізоляційних матеріалів.