Плитка

Демонтаж плитки для підлоги

Демонтаж плитки для підлоги Перш ніж приступати до ремонту потрібно розшити шви. Плитка монолітна, вона приклеєна не тільки на підлозі,але і до сусідніх плиток. Якщо її збивати і піде тріщина, то вона перейде і на наступну плитку.

Детальніше: Демонтаж плитки для підлоги

Капітальний ремонт у ванній

Капітальний ремонт у ванній Всім відомо, що капітальний ремонт у ванній процес складний, тривалий і потребує великої праці. Адже вам доведеться демонтувати весь старий, відпрацьований матеріал і встановити новий.

Детальніше: Капітальний ремонт у ванній

Матеріал для обробки кухонних стін

Матеріал для обробки кухонних стін Від кухонних стін нікуди не подітися, а тому треба прискіпливо підійти до вибору оздоблювальних матеріалів. Частий вибір це вологостійка антимікробна водоемульсійна фарба.

Детальніше: Матеріал для обробки кухонних стін

Способи різання керамограніта

Способи різання керамограніта У процесі укладання плитки час від часу виникає потреба у її порізки: не обходить ця потреба і монтаж керамограніта. Для здійснення цієї необхідної операції застосовується цілий ряд технологій: на вибір найбільш підходящої впливає особливості матеріалу та специфіка виробленого розрізу.

Детальніше: Способи різання керамограніта

Внутрішня обробка комерційних приміщень

Внутрішня обробка комерційних приміщень Як облаштувати громадське комерційне приміщення найкращим чином? Адже як відомо, в першу чергу клієнту в ньому має бути зручно, і при цьому приміщення повинно бути надійним.

Детальніше: Внутрішня обробка комерційних приміщень

Вибір опалювальної печі

Вибір опалювальної печі
При виборі опалювальної печі можна для себе насамперед вирішити питання, яка з печей вам підходити найкраще – сталева, чавунна або кахельна. Популярним матеріалом при виготовленні печей завжди вважався чавун.

Детальніше: Вибір опалювальної печі

Монтажну піну очистити нескладно

Монтажну піну очистити нескладно Ось закінчився монтаж вікон або встановлення нових дверей, і ви виявляєте, що частинки монтажної піни залишилися на поверхні, де її не повинно бути. У цій ситуації не панікуйте і не починайте гарячково відтирати піну, чим попало.

Детальніше: Монтажну піну очистити нескладно

Переваги керамічної плитки

Переваги керамічної плитки На даний момент існує чимало сучасних оздоблювальних матеріалів, які здатні бути конкурентами керамічній плитці, але остання, незважаючи на це, все ж володіє вагомими перевагами, завдяки яким залишається затребуваною по сей день.

Детальніше: Переваги керамічної плитки

Як вибрати підлогову плитку для ванної кімнати

Як вибрати підлогову плитку для ванної кімнати Купуючи нове або підтримане житло, в першу чергу все стикаються з тим, що приміщення необхідно перетворити в залежності від уподобань нових господарів, і надалі продумати дизайн інтер'єру.

Детальніше: Як вибрати підлогову плитку для ванної кімнати

Стеля у вітальні найбільш поширені варіанти оздоблення

Стеля у вітальні найбільш поширені варіанти оздоблення Вітальня, як відомо, є тим приміщенням, в якому проживають в будинку люди зазвичай приймають гостей або просто збираються для спільного відпочинку. І тому, природно, до процедури оформлення внутрішнього оздоблення в даному приміщенні дуже важливо обов'язково підходити з належною відповідальністю, особливо коли справа стосується облагороджування стельової поверхні.

Детальніше: Стеля у вітальні найбільш поширені варіанти оздоблення