Плитка

Як клеїти плівку

Як клеїти плівку Якщо ви хочете змінити інтер'єр вашої квартири, то це можна зробити швидко і недорого. Для цього вам необхідно придбати самоклеющуюся плівку.

На сучасному ринку досить великий вибір такого матеріалу.

Випускають його у вигляді каменю, дерева, шкіри і т. д. Плівкою можна оновити меблі, двері та будь-які приміщення квартири. Тому давайте розберемося, як клеїти плівку.

Перед обклеюванням поверхню потрібно підготувати. Необхідно очистити від пилу, жиру, а наявні нерівності зашпаклювати або відшліфувати. Поверхні з фанери та необробленого дерева краще обробити грунтовкою.

На самоклеючій плівці із зворотного боку є сантиметрова сітка. Завдяки чому плівку легше кроїти відповідно до предмета, на який ви хочете її приклеїти. Якщо плівка не має малюнків, розріжте її по сітці, залишаючи кілька сантиметрів запасу. Якщо ж на плівці малюнок, то розрізати потрібно відповідно йому. Плівку з малюнком плитки краще розкроювати по лицьовій стороні, дотримуючись швів.

Вирізати плівку найкраще гострим ножем. Для невеликих деталей використовуйте ножиці.

Починаємо обклеювання. Для цього відокремте від плівки кілька сантиметрів захисного паперу. Прикладіть її до поверхні, притримуючи однією рукою, а другий знімаючи захисний шар. Тепер візьміть м'яку ганчірочку і розгладьте всі бульбашки з'явилися під плівкою.

Якщо міхур сильно великий, його потрібно проколоти і зарівняти це місце. При наклеюванні кількох полотнищ, клейте внапуск одного полотна на інше. Важливо, щоб шви були непомітні, клеєння починайте від вікна, з якого на предмет потрапляє світло. А якщо вам потрібно oknaproplex.ru рекомендую замовити цю послугу тут oknaproplex.ru