Плитка

Як вибрати підлогову плитку для ванної кімнати

Як вибрати підлогову плитку для ванної кімнати Купуючи нове або підтримане житло, в першу чергу все стикаються з тим, що приміщення необхідно перетворити в залежності від уподобань нових господарів, і надалі продумати дизайн інтер'єру.

Професійно і якісно mss5.ru робить будівельно-ремонтна компанія «МосСтройсервис №5» mss5.ru.

Окремо варто торкнутися ванну кімнату, де дуже важливо дотримати деякі правила. Наприклад, це може стосуватися підлогового покриття. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує величезний асортимент різних покриттів, але фаворитом серед них можна назвати керамічну плитку. Проте, тут також є невелика каверза: такий матеріал зараз доступний в самих різних видах, тому визначитися з підходящим для вашої ванної плитки – завдання не з простих. Вони відрізняються своєю товщиною, формою, розмірами і малюнками. Визначитися з конкретним варіантом можна лише в тому випадку, якщо вам доступні деякі критерії та поради дизайнерів, про що і піде мова нижче.

Як вибрати підлогову плитку для ванної кімнати

На якому етапі ремонту необхідно задуматися про вибір плитки

Багато вважають, що вибирати плитку необхідно мало не в самому початку робіт. Однак, виходячи з логічних висновків, підбирати це підлогове покриття рекомендується тоді, коли весь інтер'єр приміщення буде опрацьований. Залежить це від того, що дизайн плитки повинен відповідати стін, сантехніки та меблевому гарнітуру. Простіше вибрати плитку в тих випадках, коли є орієнтири, на які можна спиратися. Це заощаджує не тільки дорогоцінний час, але і, в деяких випадках, засоби.

Матова або глянсова поверхня

Сучасні виробники одночасно широко займаються виготовленням як тих, так і інших моделей, але найбільш практичними для ванної кімнати будуть матові вироби. До того ж, рекомендується звертати увагу на ті моделі плитки, які мають рельєфністю на поверхні, що помітно знизить ймовірність того, що ви на ній посковзнетеся. Плитка глянсового типу не зовсім безпечна в цьому плані, особливо якщо у вашому будинку живуть літні люди і діти.

Вибір товщини і розміру плитки

Підлогова плитка відрізняється своїми габаритами, які можуть варіюватися від 10 до 100 мм. До того ж, розрізняють її за формою, яка буває: прямокутна, квадратна, шести - і восьмикутна. Звичайно, розміри, в першу чергу, залежать від ваших побажань, але у дизайнерів є одне просте правила, яким рекомендується слідувати: чим менше приміщення ванної кімнати, тим менше повинно бути підлогове покриття. До того ж, таким чином вам будуть доступні різні візерунки та орнаменти, які можуть стати прикрасою кімнати. Якщо розглядати товщину виробу, то вона буває від 1.3 до 2 див.

Підлогова і настінна плитка: їх сполучуваність

Найпростіший спосіб – підібрати матеріали, які входять в одну колекцію, але це не є обов'язковою умовою. У наш час великою популярністю користується акцентування уваги на підлогової плитці, тому, якщо для стін був обраний більш класичний варіант, на підлозі можна розмістити виріб з візерунками.