Плитка

Матеріал для обробки кухонних стін

Матеріал для обробки кухонних стін Від кухонних стін нікуди не подітися, а тому треба прискіпливо підійти до вибору оздоблювальних матеріалів. Частий вибір це вологостійка антимікробна водоемульсійна фарба.

Вона швидко сохне, не токсична і співвідношення якість-ціна більш ніж прийнятна.

Різноманітність фактури і кольору керамічної плитки ставить її на наступну ступінь популярності. Вона додасть яскравості вашого інтер'єру, є вологостійкою і надзвичайно стійкою до агресивного впливу. Так само в її плюси довговічність і простота прибирання.

Шпалери один з найстаріших варіантів обробки. На сьогоднішній день це цілком припустимий варіант, але варто вибирати вологостійкі види. Так само будуть хороші фактурні шпалери, з тих, що йдуть під фарбування – їх поверхня покриває вологовідштовхувальний розчин.

Для шанувальників екологічно чистих матеріалів є вкрай цікавий вибір – дерев'яна вагонка. В її плюси – вологостійкість і абсолютно всі позитивні якості деревини. Дерев'яна вагонка значною і вкрай позитивною мірою впливає на самопочуття своїх власників. Правда, і у неї є свій недолік – вона сильно зменшує корисну площу приміщення, та й ціна дерев'яної вагонки зовсім не дешева.